Antidepresiva

27. srpen 2016 | 20.00 |

Antidepresiva maj pomáhat. Prášky mej zvednout náladu a tak ukončit depresivu. I u madých lidí a tak je lékaři rádi rychle předepíšou a tim řeší problémy svých pacientů. CHYBA! Tak způsobý další problémy a ty starý zůstavají nadále.

Lidé z etiky rádi řeší problémy. Dělejí to hrama. Co by se dalo udělat a co s toho vyjde. Občas je to legrace ale je to jasný. Řeší se častěji těžký problémy a někdy jde i o život.

Už tu někde stojí co jsou vedlejší účinky od prášků proti depresí. Až to najdu tak sem dám odkat na ten článek nebo články.

Ale co na papírku nestojí jsou ještě jiný možnosti. Z deprese do deprese, do sepepoškozování, do sebevraždy. A teď vidíte že tu hru co s toho děláme jde v realitě o něčí život. Ale všichni jsme došly k tomu že nejlepší řešení je řešení zástupce. Někdo kdo se stará. Tady nastane problém jen takovýho zástupce najít. Dobrovolně to dělaj jen lidi pro svý milý a nejmilejší. Nebo nějakej samarita z nudy. Ale jinak nikdo. Rodina nemá dost odstup a nervy na to. Přece jen hledají chybu na špatným místě. Pochopit se ale musí že nejde o jednu věc ale plno věcí. Vše dohromady vytvoží duševní poruchu, deprese a podobný psychycký narušení. Stres je taky na dlouhou dobu faktor co silně podporuje problémy.

Ale doktoři předepíšou raději prášky a skásnou za to plno penět. Je to moc namáhavý jít do tich rozporů a léčit zdravě. Tak hold jdou na riziko že určitý počet (oficiálně 10%, neificiálně přes 50%) lidí dostane ještě horší problémy. Úplně oficiálně vyléčí prej 99,9% a to je už nemožný.

Proč je to nemožný? Protože proti tomu stojí moc lidí co se řeže i po té co berou tyto prášky a i počet sebevražd je viší než 0,1%.

Víte, my jsme si to neudělali lehký a tak by jsme neměli věřit že existují lehký řešení. A už vůbec ne bez toho aby se někomu ublížilo. A vždy se někomu ublíží. My si to děláme lehký a ubližujem tima co berou ty prášky. Podvádíme je, lékaři je podvádí.

Víte. Je to těžký psát z hlavy. Některý informace vypadnou a vrátí se až později. A některý informace semka ještě nepatří.

Je těžký psát když se pracuje s lidma o který jde, s kterýma pracujete, kooperujete a i kamarádíte. Jejich svolení má ostatním otevřít oči. Jak to stojí v etice. Etika vzpomíná. Učíme se z minulosti. A dáváme to tady dál.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář