Životní nátlak

29. srpen 2016 | 18.00 |
› 

První článek co jde do veřejný rubriky pro ženy a jen pro ženy.

Holky už to nemaj lehký. V životě se říká že mohou vše dosáhnout čeho chtějí ale neřekne se jim že se mužský tim cítí ohrožený a že tak vzniká problém co už vždy existoval. Každej oficiálně řekne že ženy bere stejně jako chlapy. A tim máte první lež. Téměř nikdo z chlapů to nedělá a ty co to dělaj jsou samy. Nemaj ani podporu žen. S toho vznikne pro ženy a holky těžký konflikt na celý život. A plno žen a holek to psychycky nezvládne a padne do depresí, chorobných náviků nebo vzdá svých cílů a i snů.

Ale aby problémů skrz muže nebylo dost, tak si holky dělaj ještě problémy mezi sebou. Ty samý co kluci. Jenže kluci jedou společně proti holkám když je nutno. Holky ale ne proti klukům. Ty se začnou rychle mezi sebou "ničit". Takže bojujou o lepší pozici se všema a přitom do dnes za stejnou pozici jako dostane chlap, jsou méňe placený. A ještě méňe ceněni. Neni tivu že maj k depresi blíž a neni divu že časem plno toho vzdaj. Ani chlap by nevydržel takový nátlak.

Skrz vlastní konkurenci mezi sebou, konkurenci s mužema, s nižší plat, více práce (i doma) a viší očekávanost okolí plus perfekci mají ženy v naší společnosti velikej životní nátlak. A o to se vlasně nikdo pořádně nestará. Trochu sem tam. Ale jinak jsou na to docela samy. Jakmile se něco začne hroutit tak vzniká nechápavost. Nikdo nechce vidět ten životní nátlak.

A tady se dá přejít i na tema mobbing, deprese a špatný diagnozy doktorů. S tim úctu všem čtenářkám. Komentáře velice výtaný.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Životní nátlak hroznetajne®pise.cz 31. 08. 2016 - 09:16