Holčičí výprava

31. srpen 2016 | 18.00 |

Už je to pár dní co hořelo v doupěti, co poplach vzrušil všechny ve městě a nic se nestalo. I kouř už zmizel. Prázdniny prošli a školáci koukaj na konec prázdnin. Ještě nikdo neví co se přesně stalo. A výprava do doupěte se taky nekonala. Teda dodnes ne. Nikdo nechtěl za dne jít a večer je výstup po hoře do doupěte nebezpečný. Proto má jen malá skupina jít. Holky co chtěli dobrovolně se připojit nejsou mezi vyvolenýma. Ale něco lidi nevý. Dívky už dlouho našli jednu s tajných cest do doupěte. Tajdou cestou dřív doupě zásobilo město. Že zásoby se dováží už jinudy neznamená že tajný cesty byly zničeny. Ne. Prostě se jen už nepoužívaly a byly hodně rychle zapomenuty.

Holky našly tajný cesty když trénovali na soutěže daleko mimo město v lesách. Proskoumali je a zjistily že nejsou ňijak zabespečeny nebo hlídány.

Nikdo netuší že se tudy někdo ještě vypraví. Obklikou, zarostlou a přírodě vracenou. Ale holky už převezli svou výzbroj. Proč jít pěšky když velkej kus cesty se dá jet.

All_Girls_u_Panzer

Takhle ozbrojený vyrází. Chtějí co nejdál dojet a až to nepůjde dál, nechat vozidla stát a jít dále pěšky. Pár z nich zůstane a bude vozidla hlídat.

Cíl holek je se dostat do doupěte dřív než výprava z města. A dvě holky si to slíbily zvládnout s podporou i bez ní.

dvě holky pm

Jsou zvědavý a draka konečně vidět chtějí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář