Doraz

8. září 2016 | 15.00 |

Dva týmy holek dorazily k doupěti. Výprava z města je ještě u prvních útesů. Takže maj holky dost šasu proskoumat dračí doupě.

Opatrně se blíží ke vchodu směrem město. Vejdou... ...a nic. Vše schořelo. Doupě vypadá opuštěně. Až na ohořelý, kamený zdi neni nic vidět. Holky jdou opatrně dál. Zbraně připravený. Narazí na někoho? Na draka? Nebo na nepřítele. Co se tu stalo? Tolik otázek. Ale teď musí dávat pozor. Jejich první průzkum neznámých prostorů. A doupě vypadá velikánský. Jeden tým nevystačí na pořádný průzkum. Proto jdou po schořelý cestě aby věděli co se tu stalo. Jestli hrozí nebezpečí.

13girls_team_warior

Nezdržují se dlouho. Ví že nemaj moc času než vyvolený tým z města taky dorazí. Teď holky mohou využít vše co cvičily. Dorazily na začátek ohně. Ale nic tu neni. Jen na půl roztavená zbraň a hodně ohořelý lidský kosti. Holky na sebe kouknou. Tuší že to byl nepřítel. Ale po drakovy ani stopa. Kejvnou na sebe a rozběhnou se. Musí najít něco co jim odpoví nějakou otázku. Klidně i jakou si samy nekladly. Hlavně něco víc zjistit než proč drak upálil jednoho nepřítele.

Jak tak běží a rychle všude koukaj, tak jedna narazí na dveře na kterých ne namalovaný drak. Holka zavolá ostatní aby je otevčely. Nevidí kliku, jen malou kameru zabudovanou ve zdi. Jedna z holek se kouká na ní. Najednou se rozvítí, něco pípne párkrát a dveře se otevřou. Holhy vejdou do vnitř. Vejdou do velký haly. Je tam vše možný. Neni konec vidět. Uvnitř je hned za dveřma velká obrazovka. Na ní je celí plán doupěte a fotky všech holek co přišly do doupěte. Hned pochopí že je počítač poznal a umožnil jim přístup.

flying_dragon_emblen

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář