Doraz (pokračování)

10. září 2016 | 19.00 |

13girls_team_warior

Jak holky na to koukaj jak veliká místnost je, tak se na proti dveří ve velkým skle oběví holka.

Meiko_avatar16

"Vítejte", řekne. Ukloní se a pokračuje: "Jmenuju se Meiko. Jsem umělá inteligence tichto míst. Dlouho tu nikdo nebyl. Teda mimo draka. Čekala jsem už že někdo příjde z města za doupětem. Jestli máte otázky, tak se ptejte."

Holky se na sebe kouknou. Neví co dělat. Ignorovat tu Meiko? Vypadá to že tuto místnost kontroluje a možná ví co se stalo. Tak vedoucí holka co chtěla tak moc za drakem se zeptá: "Kde je drak?" Meiko odpoví: "Kde drak je nevím. Opustil doupě po té co upálil jednoho chlapa z armády nechápavých. Jeho aura byla podivná."

Meiko přitom scanuje holky a hlavně jejich výzbroj. "Prosila bych vaše zbraně tady nepoužívat. Neni tu nikdo kdo by ten bordel uklidil", řekne Meiko. Holky se zase na sebe kouknou a usmějou se. Všechny zároveň řeknou: "Neboj", a začnou se smát. I Meiko se posměje: "Račte dál. Nebo chcete tady celou dobu jen stát?" Holky zakroutí hlavou a vešdoucí holka řekne: "Ale nemáme tolik času tady zůstat. Chtěli jsme draka najít, zjistit co se stalo." Meiko jen na to: "Máte tolik času kolik chcete", a ozve se její hlas všude: "Dračí doupě se uzavírá."

Holky neví co se děje. Meiko to na jejich výjevu vidí a než se stačí zeptat, tak jim řekne: "Uzavírám bezpečnostní brány a dveře všech úseků dračího doupěte. Teď máte tolik času kolik chcete. A nebojte. Zásoby vody a jídla je tu dost. Mimo vás tu taky nikdo není." To dořekla a zmizela. Pak bylo slyšet jen lehký dunění těžkých bran co se zavírali.

Holky se opatrně začnou rozcházet a proskoumávat velikánskou místnost. Přitom přemýšlý co maj dál dělat.

První díl!!!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář