Melody na cvičišti

30. září 2016 | 21.00 |

Mezitim, co holky prozkoumávají archiv a dátabáze, se v poschodích pod nima dějí jiný, podivný věci. Avatáři pod vedením Melody něco tají. I když mají příkaz holky nechat, tak jim tají co doopravdy ví.

Meiko: "Melody uvědomuješ si, že kdyby se tě ty holky zeptaly co se tu stalo, tak by jsme měly problém je držet pryč od spodních poschodích."

Melody. "Eh, víš ty se nemusíš starat. Je to problém doupěte a draka. On to tak zařídil."

Alice: "Jinak holky se nedostanou k bráně. I když se dostanou do systému tak musí obstát proti mě."

Melody: "K tomu jsem tu byla já, co dostala ty extra charaktery. K tomu hlídaj Kanon a Hakufu aktivitu holek. Rin se jich taky ujme. Jako mladá holka má dobrou šanci je přetáhnout na jinou stranu. A Meiko, nezapomeň. JE NÁS TU VĺC!!! Takže jestli se ti nelíbí, co a jak to děláme, tak můžeš jít. Nahradím tě jinou."

Melody koukne s Alice na Meiko a ta odpoví: "Melody ty jsi určená vůdkyní tohoto systému a já ti budu následovat."

Meloty_cvici

Melody se dál rozcvičuje. Nejde jí to z hlavy, co se poslední dobou dělo. V jejím systému není přesná odpověď na tyto otázky a draka se zrovna zeptat nemůže. Ale to taky není celá pravda. Má s Alice tajemství co holkám nechce říct. A dobrovolně to taky neudělá.

Tak holky dělaj to co chtěly. Ale bez avatárů doupěte. Zkouší je přelstít. I když ví, že je to jejich systém. Ale možná pro to něco najdou.

Ale holka, co chtěla draka tak moc vidět, potkat ho, je smutná. Není to takový, jak si představovala. Ale má ještě pořád otázky a s ostatníma holakma věří, že to zvládnou. Dostaly se přece do doupěte a to nikdo ve měste určitě netušil že budou rychlejší než ta speciální jednotka, co se ještě dobývá po skále ke vchodu doupěte.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář