Melody tajemství

11. říjen 2016 | 12.00 |

K extra dnu, malej dárek.

Melody má dobrej důvod tajit holkám, co se v doupěti stalo. Měla dávat pozor na Bránu. Ale nezvládala to. Dostala posilu v osobě Alici a dalších holek. Jsou armádou, která chrání se všema z doupěte Bránu schovanou hluboko v doupěti.

Oproti zvířátkám z doupěte, kteří jsou lidé, je Melody a holky kolem ní program, takzvaná umělá inteligence. Skrz doupě zcela samostatná a díky bráně a doupěti schopná k více než se jen ukázat v doupěti a virtuálně operovat.

Ale nejnovější tajemství se týká toho co se stalo v doupěti po ohnivým výbuchu.

Drak v plamenech

Drak spustil menší katastrofu a skrz tu energii se spustila brána. A co se skrz bránu rozdělilo, se zase skrz bránu spojilo. Z dvou draků se stal zase jeden. Jeden co se je zmatenej a šílí. Nebezpečný pro nepřátele ale i sebe a doupě.

Výbuch by nespustil poplach ve městě. Poplach spustila Melody. Nechtěla aby drak utekl. Ano, utekl zmatenej a dělal hlouposti. Spustila poplach, a tak vyděsila lidi z města ještě víc. A pak se ukázalo, jakou moc jí drak dal.

Melody_1Melody se změní!!!

Miku_kusyaAttack

Promění se a dostane výzbroj typu "Kasya", čtyři štíty s extra rukama, plno lejzrů v nich a možnost letu. A skrz bránu se dostane do doupěte draka.

Tak vyzbrojená si to může rozdat s drakem a to taky chce. Chce mít draka pod kontrolou. Jde na to sama. I když by jí ostatní holky pomohly. Ale doupě a brána dokáže momentálně jen jednu z nich na čas pustit z virtuality do reality. Materializovat data je těší, než změnit člověka do draka, lvice, vlčice, veverky, kačenky a jiných stvoření jako anděla nebo démona..

A tak si to Melody Miku s drakem silně rozdala. Zápas rychlý a brutální. S jednim cílem. Přežít.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář