Drak, Melody, Rory

11. říjen 2016 | 21.00 |

Zuřivý drak ve spojenectví sám se sebou cíl má. Je sám a to ví. Vše hezký se zhroutilo. Jen zdi doupěte drží dál. Vybudovaný správným potem a krví stavitelů. Smrz zavřeli a to taky slavili. Bránu našli a svý sny stavěli. Ale něco z venku nechtělo, aby mohli dál snít, a tak postupně doupě osamělo a jen drak stále nechtěl jít a vzdát se. Nyní, když si myslí zase jednou, že to nepobere, tak chce alespoň zkázu sít.

Drak v plamenech

Milounká Melody Miku, dlouhovlasá dívka bere draka jaký je. Ale její mise byla vždy jasná. Bránu chránit a to znamená draka kontrolovat. Nedaří-li se jí tohle dodržet je její další existence zbytečná. Je jaká je jen kvůli drakovi. I když to tak už není, tak to bere jako základ svý existence. Proto projde bránou s virtuality do skutečnosti a postaví se drakovi do cesty zla. Celou svou sílu dá proti němu do projevu. Odřese to její duší, ale drak jí na chvilku podlehne. Dost dlouho, aby ho mohla zavřít a nechat ho hlídat, než se bude muset zase vrátit do svý vlastní reality.

Miku_kusyaAttack

Zavřenýho draka hlídá Rory, kterou přilákalo prolití krve v boji. Zvědavá, jaký drak v temnotě je, ho hlídá v jeho vězení. I když sama vypadá mladě, je dost stará a hlavně dost silná drakovi čelit. Nejraději by mu pusu dala. Ale smí to, když je mezi nimi takovej rozdíl? V jeho světě ne. V doupěti a v jejím světě ano. Kde vlastně drak žije? Tak na něj kouká a hlídá ho.

RoryMercury_st

Jedno co mezi všema v doupěti je. Narozky draka oslaví. I když sami a v tichu. Maj draka rádi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář