První nález holek.

14. říjen 2016 | 21.00 |

Holky z města za doupětem se v tajný místnosti kde našli Melody a jiný virtuální holky trochu rozdělyly a začali prozkoumávat vše co tam je. Hlavně se zajímaj o data v počítačích. Ale ví že je asi Melody nechá hlídat. Tuší že jim Melody něco tají. A tak většina z nich jen tak skáčou skrz dátabáze servru. Jen dvě holky se koukaj nenápadně přesněji po informacích který by jim pomohly.

13girls_team_warior

Najednou jedna z nich: "Mám něco. Dívej." - "Co to je?"

"Něco, na co zapoměli. Je to velice lehký skresleňí doupěte. Hnědá jsou hory, Zelená doupě a žlutá je tato místnost." - "Ty jo. To je gigantický. Koukni jak velká je tato místnost a přitom tak milinká na obrázku. A co je to ostatní?"

"Růžová bude stát za místnost se servry. Melodys domov." - "Ale dívej. Pod celou skálou a doupětem je ještě jednou tolik prostoru."

"Dokonce víc. Tohle bylo stavěno nejen pro cellou armádu ale jako bunkr pro celý město." - "A nyní tu jsme samy, drak tu byl sám když zvířátka odešly."

"Nejsem si jistá jestli tu jsme doopravdy samy." - "Proč myslíš?"

"Je tu moc interní komunikace."

prvni_doupe_navrh

Sotva dořeknuto objeví se Melody aby se holek zeptala jestli je vše v pořádku a nebo jestli něco potřebují. Holky odmítnou a Melody zase zmizí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář