Arogance vznik Mobbingu?

19. říjen 2016 | 15.30 |
› 

Že lidi jsou arogantní je normální. Trochu arogance je taky dobře. Dělá to nějak dobře si už myslet že jsme lepší než ostatní i když tomu tak neni. Ale co když dosáhne arogance toho stupně že je dotyčný mimo realitu? Tak jsou rospory předprogramovaný. Doopravdový kamarádi časem utečou protože se nenechaj konstantně ponižovat. Možná si říkáte že doopravdový kamarádi zůstanou. Ne, nežijte v pohádkách dobrých skutků. Někdy to stačí každýmu. Jestli ublížení duševní, na zdraví nebo finanční. Někde je konec a člověk ukončí i to největší kamarádstvý.

Je to největší náznak že arogance člověka dosáhla mír mimo realitu. Když pak dotyčný nepochopí co dělá, tak by měl mít dost peněz aby si koupil kamarády. Ty ale zmizí jakmila nejsou peníze nebo pozice která člověku pomůže dostat nějaký extra dary, lepší umístění na oslavách nebo více "respektu" že se dostal dotyčný dál. Když to tak ale neni, tak je to jen iluze, která někdy skončí.

Pak se otočí dotyčný a nikdo u něj není. Někdy ani vlastní rodina. Může si dál ve svý aroganci tvrdit že je lepší. Ale to je už na psychyatriji.

Zdravá arogance je když víte co umíte, co jste a od kať pocházíte. Když dosáhnete více. I když jsou to maličkosti. Když toho ze svých sil dosáhnete.

Ale často se o tichto lidí co vidí samy sebe a čeho dosáhly že jsou extrémně arogantní. Přitom srovnávaj jen sebe ze sebou a nepovišují se fiktivně nad jinýma. Nepotřebujou ani nikoho potlačovat aby se povíšily a řekly toho jsem dosáhnul já. Muži tohle jednání ukazujou často proti ženám. A dokavať jim jiný ženy pak tohle jednání odeberou jako sílu a ne jako slabost tak se to nezmění. Takhle začíná i Mobbing. Proto neni divu že Arogance a Mobbing jsou velice blízko k sobě a chodí často ruka v ruce spolu.

Mobbing1

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Arogance vznik Mobbingu? itz 20. 10. 2016 - 10:50
RE(2x): Arogance vznik Mobbingu? etika 20. 10. 2016 - 12:30
RE(3x): Arogance vznik Mobbingu? itz 22. 10. 2016 - 19:17
RE(4x): Arogance vznik Mobbingu? etika 23. 10. 2016 - 02:38