Rebel proti Scientology

3. červen 2008 | 14.36 |
Jak podle nadpisu vydíte tak jsem a budu proti Scientology a je mi jedno jestli třebas Tom Cruise k nim patří a dělá jakoby to byla dobrá organizace. Budu proti nim protože vim co se děje za kulisama. Tato sekta která má počátek v roce 1950 (Ron Hubbard - zakladatel) si myslí že nesprtelnej díl člověka takzvanej Thetan byl před milióny lety skrz nějaký trauma poškozen v jeho funkci a skrz Auditing se dá jeho funkce alespoň částečně zase opravit a tak se dá zlepšit životní pocit a zdaví tak že člověk může vydělávat více peněz.
A máme to vlastně. Jde jen peníze. Teď vykřiknou někteří že to neni pravda ale je to tak. Myslíte že jsem skončil? Ne. Ani jsem nezačal. Slovo Auditing se krásně poslouchá ale co stojí za tim? Jděte za profesionálnim psychologem a máte to. Jedinej rozdíl je že ten vám profesionálně za peníze pomůže a u Scientology to dělaj amatéři který vás chtěj jen svlíknout. Jinak řečeno vyperou vám mozek aby jste dělali to co oni chtějí. O co míně peněz máze o to víc vás buzerujou. Když máte tolik prachů jako Tom Cruise tak vás nechaj docela na pokoji za velký peněžný dary. Samozřejně i u něj pracovali psychologijí aby dělal to co chtějí. V Scientology existuje hyrarchyje. Popsat se to dá jako pyramida a na špičce je jeden jediný člověk. O co níž jdete o to míň peněz vlastní ti lidi co patří k této sektě. Nesmí se myslet něco jinýho než co Scientology předpisuje. Auditing má ten smysl vás k této sektě psychycky poutat a né vám pomoct.
Jste psychycky dost silný ale vaše rodiče jsou u Scientology tak máte problém podle mě. K tomu menčí příběh jedné holky.
Té holce o kterou jde bylo tehdy tak 15let. Její rodiče byli nový u Scientology a stáli 100% za tou sektou. Vše věřili. Jejich dcera ale ne. Psychycky byla velice stabilní a zvodpovědná. Věděla co je zprávný a co ne. Toto byl ale problém protože tak u ní auditing nepomáhá. Co se stalo? Rodičům se řeklo že je jejich dcera zlá a musí se vyléčit. S tim vyléčit bylo myšleno že jí zavřou do místnosti bez oken kde jí mučí a týraj. Přivážou na židli, nenechaj spát, předhrávaj nějaký věci aby jí vymili mozek, trápili s elektryckým mučením a mlácenim. To celý dny a týdny.
Jen její prarodiče něco tušili a nechali pátrat po jejich vnučce kterou tyto lidi osvobodili.

P.S. O Scientolegy přidám časem další věci. Do tohodle článku a i do nových. Privátně doufám že je lidi pošlou do háje a že budou potrestáni za vše.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Rebel proti Scientology asimova 22. 06. 2008 - 15:47
RE(2x): Rebel proti Scientology etika 22. 06. 2008 - 16:44
RE: Rebel proti Scientology r-factor 06. 07. 2008 - 17:42