Nic novýho

21. říjen 2016 | 15.30 |

Kdysi se přestalo pro tyto články psát. Z důvodů složitýho hledání a málo informací se to časem zamlčelo. Je na čase se kouknout jestli lidi na to dál myslí, jestli se něco změnilo. Teď se některý lidi začnou posmívat nebo kroutit hlavou.

Nic novýho, nic se nezměnilo. Vraždy sou dál, znásilnění pokračuje. Co se změnilo je že počet sexuálních obtěžování stouplo ale co hlavně stouplo je vše co jde přes internet. A tady jsou ještě větší problémy. Už takzvanej Darknet se nedá kontrolovat ale i oficiální web dělá policiji problém. Neschopnost a ignorance pomáhá pedofilům. Ano. Je čas zveřejnit pár starých věcí a aktuální status od tý doby.

Než to tu stichlo na tuhle stranu tak se podařilo jedný český skupince nabourat do systému kde se scházeli lidi určité lidi. Vše se hezky dokumentovalo a pak předalo policiji. Co se stalo pak? Plno lidí bylo zatktnuto a obžalováno. Web byl smazán a byl pokus dostat i tu skupinu co ty informace doručila. Ale ne aby jim policije poděkovala ale aby je zavřely. Smůla že byly dost opatrný. Jasně že se rozpadly. Asi nebyla nálada spolupracovat s lidmy co chtějí jednoho zavřít.

A co se od tý doby změnilo? NIC!

Dětská pornografije a znásilnění změnilo jen servry. Policije je moc pomalá a když to jde po firemních servrech tak se to smaže ale neudá. Uživatel dostane banování ale to je vše. A někdy ani to ne. Jako dřív se plno organizuje dál přes placený stránky pro takzvaný kamarády přírody nebo jinak jmenovaný. I když člověk se nezaregistruje tak vidí už na úvodních stránkách o co doopravdy jde. Prakticky takový stránky fungují jako kontaktní burza nebo výměna informací. (Tak si to představuju skrz dřívější informace pro etiku.)

A co dělaj policajti? Nic. Nic nezmůžou. Státy nekooperují a firmy už vůbec. Policiji chybí specialisti a možnosti. Hold jednat podle zákona nefunguje vždy když to druhá strana nedělá. Tak se policajti nesmí ilegálně nabourat do cizího systému a když to soud povolí tak jsou informace pryč. Policije nesmí zaplatit za vztup do lokalit který stojí proti zákonu a tak se na plno informací ani nedostanou. Policije se nesmí už vůbec pohybovat na servrech a stránkách mimo stát. To vše je ale důležitý pro dopad organizovaných zločinců.

Ale menčí info pro vás. Momentálně probýhá plno věcí skrz ruský servry. Takže kdo má rád Putina tak ať myslý ztaky na to že on proti tomu nic nedělá a vydělává si skrz to taky. A nyní výpis pár států z kterých podle IP-Adresy pochází hodně ....

USA, Španělsko, Portugalsko, Francije, Holandsko, Belgije, Německo, Rakousko, Polsko, Česko, Slovensko, Itálie,... ach přeskočím pár. Brakticky celá Evropa, Rusko, Argentina, Brazilie, Austrálie a teď zajímavost. Spojené arabské země, Kuwait, Algérije, Tunisko, Turecko, Saudy arábie.... sakra mohu sepsat skoro celou zem.

Tak lidi. Dávejte na sebe a hlavně svý děti pozor. A bankám. Styďte se že hospodaříte s penězi s těchto kšeftů. Zrovna vám jsou známy ty "firmy" co si vydělávaj v internetu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář