Leonie Gritzka

24. říjen 2016 | 14.00 |

15ti letá Leonie z Remscheid (DE) zmizela v červenci a i na její profil na FB, kde je registrovaná jako Leonie Gritzka,se od tý doby už nepřihlásila.

Leonie hledala online po smrti jejího otce kontakt ke starším mužům. Matce tajila vše a dělala si i tajný profily. Pravděpodobně se setkala v den jejího zmizení s jednim starším mužem s autem, který pro ní přijel. Byl to poslední den kdy byla naposled viděna. Kdo má informace co by pomohly ať se hlásí na policiji.

Leonie Gritzka 15

Leonie hrála Pokémon Go, má i oproti jejímu vzhledu na fotce zájem o emo-styl, řezání, death-styl co vše v její situaci je výraz že silně postrádá zemřelýho otce a stala se lehce přístupnou pro lidi co toho umí využít.

Ze strany etiky se předpokládá že starší muž, co jí vyzvedl nechce nic dobrýho od Leonie. Proto ja pravděpodobný že muž mluví plynule německy a vypadá upraveně. Ale zájem má buď o mladší a bydlý sám. Nebo má kontakty k pedofilní scéně, či ilegální prostituční scéně. Etika bere za to že je Leonie ve velkým ohrožení na zdravý a životě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář