Ach jo

24. říjen 2016 | 10.00 |

Tak místo práce, doma. Ale to je napadlo až když jsem se připravoval do práce. V 6:00 zavolali, zůstaň doma. Takže dnes klid od nich. Proč klid? No poslední týdny jsou zase horor. To že jsem drzej je nenormální. Prostě je vidět že tam nechci být ale musim. Ticho! Má te li nějaký komentáře vůči mýho jednání tak klid. Nejste já a neprochází te tim.

Jen řeknu. Je nás přes 200. Ale jen 4 jsou z první řady. A skoro všichni chceme pryč. Jeden nemůže protože je v inzolvenci, jeden je moc strarej a skrz to nic nenajde, já kvůli bance nemůžu riskovat a ta poslední, nevim, tý se vede tak nějak ještě docela. Hold jí chrání sem tam někdo. To nemluví moc pro firmu co. To že jsme zaměstnali tento rok asi 50 lidí nově je hezký. Ale tolik jich taky uteklo. Jen pár jich bylo vyhozeno kvůli neschopnosti. Jen jeden kvůli nezákoném chování.

Ten stres v práci a i privátní problémy ale většina nechápe a chtěj být chytrý. Víte jak to jde na nervy. Já chci jen trochu klidu. To ale nechápou lidi a musí do mě hučet a tak mi lezou ještě víc na nervy. Jediný výsledek je že jsem agro. Rýpavej, agresivní a disulizovanej. Okolí chytráckých kamarádů jsem už dávno odmítnul. Kecy, kecy ale pomoct nechtěli když byla fakt potřeba. Teď mám právničku. A to jsem se vysmával dřív. Ale je to tady čim dál horší. Plno lidí tě chce všude možně prostě jen obrat o peníze. I o ty co vlastně nemáte.

A tak dnes nebudu doma. Ale řešit problémy. A výsledek bude, že se nic nezmění. To je na depresi. Chybí mi pořádný kamarádi. Ale ti co mi daj alespoň klid v životě jsou moc daleko. Jsou to, alespoň to tak vipadá, lidi co se nekoukaj na to co ze mě dělá práce a taky ne na finanční problémy z mý strany.

Jediný dobrý je. Vždy jsem se nějak postaral a vyhrál. Ale taky plno stratil.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář