Dnes 25.10.16

25. říjen 2016 | 19.30 |

Tak jak jsem měl včéra volno a dnes jsem měl pohodovou práci, tak jsem docela relax. Jinak zítra mám zase volno. hihi. To se mi líbí. Bral bych častěji. No ale to bych byl brzy totálně bez peněz. Chjo.

Skrz práci poznávám plno lidí a člověk by se divil co vše nevidí. Realita překvapí. No ani ne. Realita je docela to co si myslíme o jiných. To špatný. Ne zrovna to dobrý. Neni to všude hej. Hej jsou jenom děti, ale ne dospělí.

Jinak jsem prohlásil že jestli ještě jednou uslyšim že jsme v práci jeden tým, tak dotyčnýmu ublížim. Důvod je že mimo pondělí, ostatní dny nic nefunguje a já jsem převážně ten blbej co dělá extra práci aby to tak nějak ještě bylo dáno dohromady.

Tohle stresuje. Jsem stejně pořád stresovanej. Ale naučil jsem se rychle vypnout a oproti mě blízko lidem to neukazovat. Leda že začnou lýst na nervy něčim co neklape a začnou být chytrý a stejně nic nevylepší. Pak chci mýt jednoduše jenom klid. Když to nepochopí tak vejedu na každýho. Ale nedělám jinak rozdíly.

Ale teď, teda dnes, jsem v pohodě. I skrz aktuální problémy. Chvýle klidu. Před další skázou.

Koukám že tu hlasujou nějak jen pro to aby bylo psáno víc o mě. Zrovna to se mi nechce. Ale jak chcete. Můžete si za to samy. Osobně se mi psalo dobře na doupěti. Minulí rok to byly ty básně a city. Přitom má etika jiný kořeny. Na jednu věc jsem se kouknul. NA FB, mail a to že tu je už 650 článků. Jen čtenářů je málo. Bavilo by mě to víc kdyby se lidi víc koukali a podílely.

A zase tu trčim v samotě. Chtělo by to nějakej čet (chat) jako dřív.

Jo a neočekávejte nějaký romány. Možná občas. Ale řeknu že podle mě neni nic zajímavýho kolem mě. Alespoň ne pro mě. Jiný to vidí různě. A vy můžete posoudit podle toho co se dozvíte.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář