Další nález holek

26. říjen 2016 | 15.00 |

Mezi tim co speciální jednotka z města za doupětem už vyšplhala k vchodu do doupěte a stojí před uzavřeným vchodem, tak holky dále prohledávaj systém doupěte. Zároveň je Rory u draka a Melody se svýma holkama všechny pozoruje. Jenže holky bombardují její systém neustále a tak mohou dvě koukat na starý soubory. Soubory co jsou starší než systém od Melody. S počátku doupěte. Možná ještě než se začalo doupě budovat. Po tom co holky našly lehký popis doupěte tak v mladšim souboru vidí další obrázek s popisem. Pět barev má a dlouhovlasá holka potichu říká: Koukej to je přeci doupě v tom šedým.

Druhá holka odpoví ano a čte popis. Červená stojí pro reální svět. Zelená pro virtuální svět anime. Šedá je svět doupěte a bílá svět města za doupětem. Modrá stojí za jiný svět. Černý kruh je brána co všechny světy propojuje a jen černá krev jí aktivuje.

LehceDoupeGate

Dloho vlasá holka řekne: "Znamená to že existuje pšt realit, pět světů?" "Asi ano", odpoví druhá. "Dívej. Reální svět a svět města za doupětem je propojen mostem skrz doupě." "Víš. Teď je jasný že nás nikdo nenajde. Když je jen tahle možnost skrz bránu nebo most. Proto drak nikdy nelítá přes doupě ale vždy skrz otvor kterým jsme taky přišly." Holky na sebe kouknou a zároveň řeknou: "Musíme najít draka a zjistit co se tu děje."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář