Blbej 26-27.10.16

27. říjen 2016 | 14.00 |

Jedno co dělám. Raději poslouchám než diskutuju. Důvod je že jedno jestli mám pravdu nebo ne, tak mi je vždy řečeno že jsem blbej, debil, nebo jiný věcy této podoby. Tak nálada na diskuze neni. Ale jsem nepoučitelnej na tuhle stranu. Tak jsem si to směl zase poslechnout že jsem .

Jsem teď druhý den doma. Dva dny volno za sebou jsem neměl už ani nepamatuju. Ale pamatuju si plno věcí. Normální věci ne. Vyjímečný jo. A vše co potěšilo a vše co co zklamalo, zabolelo nebo bylo ošklivý či zlý. U všeho převažuje to špatný.

Nemám rád otázku: "Co je ti?" Prostě dotyčnej to nechce vědět a když se to dozví tak mi to předhazujou a naštvou mě s tim. Na otázku jak mi je neodpovídám dobře. Odpověď je většinou "Pracovitě" nebo "Věelijak" a když jsem dlouho někoho neviděl "ještě žiju". Málo kdy něco jinýho. Jde to taky někdy plácnu.

U lásky nemám štěstí. Nějak jsou holky poblíž mě na vzhled a peníze nebo na vzhled a moc skrz brutalitu, potlačování nebo mobbing. Na to teda nejsem. Takový holky si mohu koupit. Jiná varianta je že jsou zadaný. To se ale dokonce ukáže někdy i jako lež. To nejhorší co jsem kdy holce řekl je že použitý zboží neberu. Chtěl jsem jí. Ona mě ne. Šla za jiným, před kterým jsem jí varoval. Poslala mě skrz to do háje. Někdy pak přišla ke mě abych pomohl, že jsem měl pravdu a jestli nechci...

No před tim jsem chtěl, pak taky. Ale až tak blbej nechci být a tak jsem odvětil že nechci, že použitý zboží neberu. Viděl jsem že jsem jí s tim hodně zraňuju. Odešel jsem. Po čase se ozvala. Před svýma známíma a kamarádama mě popisuje jako jejího nejlepšího kamaráda na kterýho se dá spolehnout. Já jí popisuju spíše jen jako známost. Nechci s ní mít nic společnýho. Nezajímá mě. Hlavně ne co mi dřív vše házela na hlavu. Od debila do toho nejhoršího co vás napadne tam bylo vše. Možná chápete proč nemám zájem.

Jinak v rodině mě taky popisujou někdy jako blbce. Ale proč se na mě pak tak spolejhal.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář