My musíme rozhodovat (úvod)

28. říjen 2016 | 15.00 |
› 

Politika je jako ekonomika. Ale když si politici a firmy myslí že si mohou dělat co chtějí aby udržely svou moc tak se mílý. Tak i naši politici by se měly zamyslet jestli chtějí demokratiji a rozhodnutí lidí, jejich svobodu za živa i po smrti nějak poškozovat a chovat se jako fačisti nebo komunisti. Náš stát, naše země je majetek obyvatel a ne politiků. Náš stát, naše země je majetek náš a nejsme majetkem politiků.

Zákony nás maj chránit a ne nás nemo naší rodinu poškozovat. A když je problém tak maj politici tento problém vyřešit a to ne s tim že nám seberou právo rozhodnout co se snámi stane. Nejsme jejich otroci.

Výkřik lidí byl jiš silný dost ale nějak nepochopitelný. Musí být teprve zle? Podle mě ne. Ale nyní tu na etice vzniká politický článek proti politice v čechách. Jde o náš život, naší smrt. Co chceme a co ne. A každý to musí rozhodnoud sám pro sebe. Samozřejně s tolerancí a akceptancí jiných. Ale i tak jako my nezasaháváme do života jiných a potlačujem je na jejich mínění, tak nesmí náš stát tohle u nás dělat. Jinak musí lid povstát a tento politický stav změnit.

Zákony nás maj chránit před životen (než se narodíme), za života (když žijem) a po smrti (až zemřem). Ale náš stát mění zákony a právo v opáč. Chce nám tim vzít naše rozhodnutí co se s náma stane až zemřem když to neřeknem napřed. Ale kdo už ví, kdy dooppravdy zemře? Nechci pořád myslet na smrt. Jaký býdný život by to byl. A proto nemá nikdo právo, mimo mou rodinu, rozhodnout co se semnou po smrti stane.

Pokračování brzy!!!

vsechny kraje barevneNaše země, naši lidi, respektujte nás!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář