Závist vznik mobbingu?

1. listopad 2016 | 15.30 |
› 

Už se tu probralo párkrát téma mobbing a jeho vznik, jak se pozná a co s lidma dělá. le je tu ještě jedna věc. Posledně se probrala arogance jako vznik mobbingu. Na jiný straně stojí ale taky závist jako vznik mobbingu.

Zamislete se. Každý z nás už někdy někomu nedopřál nějaký to štěstí nebo majetek nebo li oblíbenost co někdo měl. Dokonce i nějaký to umění, někdo lepší v něčem než vy. Holky i kluci často závidí taky vztah. A s toho může taky vzniknout mobbing. Když dotyčný nepřekousne že jsou i jiný lidi mimo něj a že se objevují lidi co jsou lepší a nechtěj tohle akceptovat tak berou cestu mobbingu. Sám se zlepšit, víc snažit nebo dokonce přiznat že hold jsou i lepší lidi stejně jako jsou špatnější je pro tyhle lidi nemožný. I když. Špatnější je pro ně v pořádku. Mohou se nadvyšovat přeci. Vidíte tu souvislost? Zase slovo nadvišovat. Ano. Tohle je základ mobbingu. S tohoto spočívá vše ostatní jako je závist, arogance a zlost.

Závidim tak nedopřeju a tak ponižuju mobbingem protože je to lehčí než přiznat porážku. Mimochodem tak vznkaj i války. Plno válek se dá posoudit jako mobbing jiných. Jenže přitom umíraj lidi. V našim běžným mobbingu se lidi "jen" zraňují. Jedno jestli psichycky nebo fizicky. Psichycky s toho mohou zase vzniknout duševní poruchy. Téma co tu taky bylo.

Jak vidíte tak vše má spolu nějakou souvyslost. A jakmile se o jednom faktoru neví tak se kládá špatná diagnóza. I já se stále učím. A vy?

Mobbing2

Arogance vznik Mobbingu

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář