Děsivý 2.11.16

2. listopad 2016 | 14.00 |

Začíná to být v práci i pro mě děsivý. Záčínám s toho šílit. Nejen že jsme měli všéra zase výpady ze strany lidí, ale zase věe šlo ven s požděním. Já sám dokonce hodinu pozdějš. Samosřejně zase chyb jak much na hovnu. Už mi dochází výmluvy aby to nevypadalo že jsou lidi u nás totálně blbý. Házet to pořád na chyby v systému nebo nehody, to prostě nejde.

Pak k tomu přijde ještě šéf. Debil dělá nátlak na lidi. Teda na ty co ještě zůstaly a neodešly nebo nejsou věčně marod. Ty co zbívaj nemaj už náladu na jeho kecy, nátlak a podvody plus manipulace. Kdyby se kontroly předem nepřihlašovaly tak to u nás zavřou hned.

Ktomu chaosu přijdou ty nový, co chtěj u nás začít. Ty co neutečou, po té co jim šéf vyprávěl pohádky, se dozví rychle že je u nás nátlak běžný. Vydírání taky. Prostě se dá říct nějaký způsob mobbingu. Jo na dovolenou čekám zase. Na to zapoměli. V létě jsem musel několikrád podat stejnou žádost. Že mám neplatnou smlouvu o tom už ani nemluvim. V systému jsem jako šéf. Vtipmý a tipický pro naše šéfy. Hlavně že já mám dělat rychleji a líp. Ach a co oni? Já nemám stížnosti a nepotřebuju manipulovat, lhát a podvádět.

Ale teď k tomu co děsí. Dnes ráno jsem se v 7:57 vzbudil. Leknul jsem se. Zaspal jsem. Tak volám do práce. A co mi kolega řekne? Hele ty máš odpolední a ne raní. Až ve dvě. Všéra jsi měl přeci taky odpolední.

No měl pravdu. Byl jsem až po jedenáctý večer doma. Začínám šílit z tý práce, s tich lidí a toho chaosu. Nikdy nevim jak přesně pracuju, kdy pracuju. Jsem vyčerpaný. A nálada? No znáte přeci odpověď na otázku jak se mám. "Všelijak." Taková je má nálada. A teď k tomu ještě děsivý halucinace že mám být v práci. To je brzy na psychyatriji

Ale dobrá výmluva až se naštvu a šéfa skopu do nemocnice.

Difinitivně jsem hotovej. Nebo co si myslíte vy?

Jo a šéfovy vykám i když chce aby jsme si tykaly. Ale nenávidim ho a tak mu nebudu tykat. Je to pro mě podrazák co si myslí že je něco lepšího než ostatní.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář