Malej Démon

3. listopad 2016 | 15.00 |

Drak se začne škrábat na zraněný noze a odloupne kus černý krve. Vytáhne s tim něco z nohy a hodí to před sebe. Je to nechutný a Rory se taky tak tváří. Ale než něco stačí říct, tak se to začne hýbat. Malej démon s toho vyleze. Začne se hned rozčilovat a je agresivní. Drak se na něj kouká, zvedne packu a rozdrtí ho. Rozplácne ho, krev se roztříká na všechny strany. Pak se drak koukne na Rory a ta se zeptá co to bylo.

"Malej, zlej démon", odpoví. "Brána propojuje světy. Ale nejen světy. I duše jsou propojený. Můžeš být sama sebou nebo někým jiným. Ale je i možnost někkoho jinýho převzít. Tohle zkusil tento malej démon z jiný země."

Rory nechápavě na draka koukne a on jen dodá: "Já to taky nechápu jak to funguje všechno. Prostě to tak je jako život a smrt, láska a nenávist, dobro a zlo."

Rory_look_1

Mezitim holky z města za doupětem našly další zajímavost. Vše co se ve škole učily, vše o nich a dokonce vše kolem jejich tréningu. Melody jim to ukázala a proto mohou vše v klidu prozkoumat. Melody to neudělala ale z dobrý vůle. Chtěla sklidnit holky aby nezatěžovali tolik její systém.

Holky na to teda koukaj a vidí že se v doupěti zaregistrovávalo vše co dělali a že celá výzbroj byla dána od doupěte k dispozici. S toho vzniklo další tajemstvý od kať vše pochází. Holka s dlouhýma vlasama co hledá draka předpokládá že spočátek všeho neni doupě ale brána a doupě má chránit bránu a tim vlastně i město.

Ve městě se vše sklidnilo. Jen se zjistila stráta holek. Speciální jednotka teď sedí před doupětem. Nedostane se do vnitř. Už je to pár dní a je klid. Takový už dlouho nebyl. Kéž by zůstal. Ale to nejde když je drak zavřený a v pozadí toho všeho něco neni v pořádku. Blíží se časy kdy doupě nemůže zůstat osamělý. Někdo to tu musí rozjet. Jestly to bude Melody s jejíma holkama, holky z města a nebo Rory s drakem. Kdo ví. Ale něco se změnit musí, něco se změní.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář