7.11.16

7. listopad 2016 | 14.30 |

Jestli jste se ptaly proč zase chvilku nebylo nic zveřejněno, tak to leží zase na mý práci. A trochu prozkoumávání internetu. V práci byl stejně celý poslední týden chaos a zase slyším tu větu že se brzy něco změní. Má odpověď byla jen že jediný co se změní, je že zase ty dobrý odejdou. A i já o tom přemýšlim. Už dlouho ale včéra scela konkrétně. Nějaká jiná možnost. Kéž by se objevila.

U etiky je to to samý. Anketa blogu měla zvíšit nánštěvnost a jak vidím tak hlasovaly zatim jen čtyři lidi a návštěvnost to nezvíšilo. A tak se dál koukám na statistiky. Je to devátá anketa. Nejvíc hlasů měla anketa Kdo sem chodí, sexuální orientace. 79 lidí hlasovalo a přiznalo se. Ale poslední ankety moc neběží. Stejně jako etika.

Podle statistiky sem samozřejně chodí češi. Ale zajímavý je že je i velký počet německých lidí co sem chodí i když překlady chybí. Ale hádaj se občas se spojenýma státama ameriky (USA) kdo sem chodí po čechách víc. Pak francouzové se taky pravidelně kouknou a číňané taky. Nejsou hold bloklý. Vlastně tu mám lidi ze všech států kde se mluví česky nebo rozumí česky. Slováci tu jsou spolu s polákama. Ale i jiný řeče. Vše kolem němčiny. Němce, rakušáky, holanďany, švýcary. Ale prostě tu někdy byl nějak každý. Rusové poslední dobou častěji.

Návštěvnost je zajímavá. Plynule chodí na hóru a dólu. Vždy podle aktivity a toho co tu tak je. Skantály berou nejvíc. Pak téma sex. To byly vždy top články co se týče návštěvnosti.

No to je vše co se poslední dny u mě dělo. Plus plno privátních problému. Vždy jde jen o peníze.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář