Nejsme lepší

9. listopad 2016 | 15.00 |
› 

Určitě máte dost často mínění že dokážete něco lépe nebo rychleji než jiný. Hlavně když jde o složitější věci. U některých to tak taky bude ale většinou se mílíte. S prominutím ale je to tak. Já stojim mezi. Už toho mám dost za sebou. Beru to expresem. To znamená na to co některý potřebují půlku svýho života projedu za pár měsíců, někdy i za pár týdnů. Ale to jde mimo téma. Tak trochu. Ale naříznout to musim. Později poznáte proč.

Zpět k tomu proč nejsme většinou lepší než jiný. Jednoduše děláme stejný chyby a samy se musíme učit. Jen jsme dost velcí egoisti si myslet že víme věci bez toho aby jsme se je naučily.

Zrovna byly v USA volby a kvůli tomu si mohly němci vyzkoušet jaký to je být prezidentem. Mohly rozhodovat. Mě bylo jasný jak to skončí a hlavně jaký budou volby. I tak. Mohlo být i pro mě překvapení. Jiný výsledek. Ale ten nebyl. Směr braly podobný jako berou češi. A výsledek politických rozhodnutí bylo to že vypukla válka s mnoho mrtvýma. Naštěstí jen fiktivně. Ale ukázalo to že v naších rozhodnutích nejsme lepší než naši politici. A tohle se ukazuje většinou všude. Je jen pár vyjímek.

Politika nebo práce. Všude je to stejný. Poznávám dost lidí co si myslý že jsou skvělí a umí vše líp. A co pak. Neumí ani rozhodnout. Já rozhodnu. Jestli špatně nebo správně. Kdo ví. Ale stojim za tim a zkoušim vždy to nejlepší. Tohle zkouší většinou i politici i když na ně často nadáváme.

Kdo naletí na kecy nějakých anarchistů, pseudo kominustů a jiných radikálů by si měl uvědomit že ty propagujou jen co chceme slyšet a vedou nás do násilý.

Zamyslete se nad tím až půjdete zase volit a nebo až budute nadávat nad jinýma a že jsou neschopný. Umí te to fakt lépe? Asi ne.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nejsme lepší itz 06. 12. 2016 - 07:18
RE(2x): Nejsme lepší etika 14. 12. 2016 - 13:12
RE: Nejsme lepší itz 20. 12. 2016 - 07:34
RE(2x): Nejsme lepší etika 20. 12. 2016 - 22:56