Nejlepší nejhorší

21. prosinec 2016 | 15.00 |

Je to jako schválnost. Ale taky tak trochu spravedlnost. Privátní ale i pro lidé a společnost.

Nejlepší pracant se vyklubal jako nejhorší a nejhorší jako nejlepší. OK až tak extrémě ne. Ale povašte samy.

Kolega o kterým my bylo ještě nedávno řečeno, že dostal extra bonus od šéfa že je nejrychlejší měl tu smůlu že ten nejhorší (já) ho měl kontrolovat. Zábava pro všechny. Ne pro ty co nedělaj pořádně. A to byl náš, teda šéfovo nejlepší, muž. Při kontrole jsem našel chyby. Ne nějaký malý. Ale takový co nesmý být. Ale místo toho aby to zkusil napravit tak mi vypráví že nemá čas, že musí vyzvednout svý dítě. To mě ale nezajímá. Mám zajistit určitou kvalitu a tu zdaleka neodevzdával. Má odpověď byla že mu to nepodepíšu a ať si to vydiskutuje se šéfem. OK tak "šel". Vidim do kanceláře a jak tam stojí. Po chvilce odejde a zmizí. Když jsem dokontroloval dalšího bez chyby tak jdu sám za šéfem a ptám se co je teď s tima věcma od nejlepšího.

Víte klidně zmizel a ani neřekl šéfovy o co se jednalo. Já směl pak vypsat co vše je špatně. Klidně. Já ten průser nebudu mít a s kolegama nekamarádim.

Při dalších kontrolách řekl jeden že je poznat koho jsem zaučoval já. "Jak, já?" Prostě je to na vysoký kvalitě práce poznat. No zaučuju podle předpisů a nerad zaučuju.

Blood_Girl Nedráždi mě nebo si kousnu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář