Vánoce

24. prosinec 2016 | 15.30 |

Štědrý den přišel. I v doupěti se to slaví. A tak už ráno bylo něco jiný. Je to pravý čas poznat jinou stranu.

Drak v zajetí ví, co se stane, a proto byl v klidu a povídal si s Rory. A nyní probíhá automatickej Program doupěte, který holky kolem Miku nemohou zastavit a o kterým holky z města za doupětem neví.

Začne to tim, že systém začne všechny skenovat, aby věděl kdo tak v doupěti je aktivní. Zjistí, že drak a vůdce doupěte je zavřený. Systém nezajímá, co se děje. Drak je podle scanu v pořádku a v pohodě, tak otevře mříže a drak opustí svý vězení. Rory na něj kouká a neví, co dělat. Drak jí jen řekne: "Pojď. Jdema za ostatníma." Usměje se a postrčí Rory. Ta kejvne a jde.

Mezitim se Miku přestrojila do vánočního obleku a navštěvuje holky z města za doupětem, aby jim vysvětlila, co se zrovna v doupěti děje. Neví, že systém propustil draka.

x-mas Miku

V doupěti se spustí vánoční a veselý písničky. Drak s Rory putuje skrz doupě směrem k holkám. Systém ho navádí, aby šel po správný cestě a neztratil se.

Holky se diví aktivitě v doupěti, ale musí se taky posmívat. Vánoce, den zázraků. A pro ně je to legrační zázrak, že Miku nemá dnes žádnou kontrolu nad systémem doupěte. A pomalu dostávaj náladu na nějakou tu slavnost k večírku.

Dóle v doupěti je slyšet, jak se automaticky otevíraj dveře na cestě draka a Rory. A i holky to slyší. Blíží se. Holky se zeptaj: "Miku co to je?" Miku řekne, že nic, ale systém samostatně klidně odpoví, že navádí draka a Rory k těm do archivní haly. "Kdo je Rory?" se zeptaj holky systému. Miku: "Nikdo, nikdo." Ale systém jim řekne kdo je Rory, že je z jiný říše.

Ale skrz tohle kouzlo ztrácí drak to svý a stává se z něj to z čeho spočívá. A když zrovna dochází k holkám tak holky vidí jen kluka.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář