Chjo ta práce

31. prosinec 2016 | 14.00 |

Víte co je bezva na sylvestra. Když musíte celý týden být dýl v práci a nemůžete tak nic pořídit a připravit. Tak zase děkuju práci že nemám pořádnej život. Hlavně že šéfové se rychle vytratily. Že já tam trčim 10 až přes 11 hodin protože jejich plánování nevychází a já jsem poslední rezerva (poslední spolehlivej človíček), neni přeci jejich problém. No zatim ne. I když jsem jen "normální" řidič, jsem v systému pořád ještě registrovanej jako vedoucí. Začíná to být směšný po tak dlouhý době. Už měsíce se to ví. A už na takový maličkosti selhávaj moji šéfové a pak se diví že pod nima nechci nic převzít i když rádi chtějí. Ale jejich neschopnost nemohu přeci já dopracovávat a koordinovat.

Odpověď "Já se postarám." dává šéf často když něco nevychází. Pak zmizí a nic se nestane. No postará se aby rychle utek. Chjo nemohly by to udělat všichni. To by byl klid. Příští rok to bude ještě lepší. Půlka vedoucích odchází a zaučenej neni nikdo. Teď se nedivim proč týdně mě chtěj překecat. Rychle se učim a vim všude kde a co se musí a má. Ble ne. Podmíňka pořád stará. Jen když šéfové půjdou a já dostanu tu práci a ty prachy.

Prej se brzy vše změní. To slíchám už rok a zatim se to celkově jen zhoršuje. Změní k lepšímu? Jo horší to ani snad nejde. Nebo ano? Ještě vysí můj slib podpálit vjezd do práce ve vzduchu. Asi tu legraci brzy někdo fakt udělá. Je to to poslední co chybí. Už se u nás tento měsíc vloupaly a byly jsme týden později vyplaveny. Fakt chybí už jen ten ohýnek.

Drak v plamenech

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář