Dnes večer

31. prosinec 2016 | 15.00 |

Tak jsem během půl hodiny projel dva obchůdky. Jo jsou poblíž, tak jsem nemusel tak daleko. Ale nic extra jsem nepořídil. Taky nějak nevim co večer. Jsem sice pozvanej na jednu párty. Ale s bývalýma kšeftama nebudu slavit do novýho roku. Kšefty ukončeny.

Tak a ještě k tomu počasí neni nic moc. S mnoho "kamarádama" jsem skončil. Stejně byly na nic. Pozvánky ignorovaly jako mě pozvat je nenapadlo. Jen když jsem byl potřeba tak se ozvaly. Díky nepotřebuju. Raději v samotě. Ta nic odemě nechce a nic taky nedává. Je to levnější. hihi

Skrz párty co se nějak nekonaly mám doma alkoholu dost. Z pěti flašek vodky (1 dokonce 3 Lytry), jsou teprve dvě prázdný. Rum taky jenen neni, zbývá ještě jeden. Wisky nepočítám. Tý je. Ale i likéry a podobně. Zůstává tu plno věcí. Pivo neni. A teď vipadám jako alkoholik.

Lidi stojí to tu a nehne se to. A já tu sedím a nevim co. Mimo toho psaní.

A tak asi večer bude ohýnek. Možná něco pošlu do vzduchu a budu myslet na kamarádky daleký. Snad budou slavit líp než já. Nebo maj plány a nejsou tak bez plánu jak já. No nebyl čas něco připravit.

mor_gi_new_year

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Dnes večer itz 03. 01. 2017 - 08:51