Neumim se vyjádřit

4. leden 2017 | 15.00 |

Já jsem prostě technik a neumim se vyjádřit. Neumim prodávat ani sebe a to je v práci občas problém. Měl jsem termín s personálním oddělením. V hlavě jsem si vše prohrával jaký to bude a jaký to chci. Ale realita je že se neumim vyjádřit ihned ale až časem. A tak to taky skončilo. Jasně maj lepší karty než já. Mohou říct že mohu jít když se mi to nalíbí a některý ze šéfům by to i vyhovovalo.

OK už nejsem špatně placenej vedoucí ale normálně placenej pracovník. Ale dostavám tolik jako ty co začínaj a přitom jsem tam pomalu od začátku (tak dlouho to oddělení ještě neixistuje). Semnou tam jsou už jen dva tak dlouho.

Jeden tam je už jen protože má insolvenci a nesmí odejít a druhej protože je moc starej a nic jinýho jen tak nenajde. Já tam jsem tak na půl protože nic jinýho nenajdu a na půl z lenosti. Ta lenost vzniká hlavně skrz to že pokaždý vidim že lidi co míň umí než já ale umí líp mluvit, umí se líp vyjádřit než já, dostávaj tu lepší práci, tu lépe placenou, tu nadřízenou. To deprimuje a já se zkoušim této deprimující situaci vyhnout. I když si skrz to na jinou stranu zase asi škodim.

Další věc je že šéf otravuje protože nic nejede a lidi chybí. Tak dělá jako že by pracoval. To co on dělá, dělám já bokem. Ubohý.

space_out_girl Koukám do pošítače a snim o lepším.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Neumim se vyjádřit ranmaru®pise.cz 04. 01. 2017 - 15:53