Hranice

15. leden 2017 | 15.00 |
› 

Hranice naznačují kde končí náš svět. Hranice jsou dány všude na světě a i ve společnosti. A hranice se mění. Vždy!

Co dřív bylo normální je dnes perverzní nebo zakázaný. Co dřív stálo pod tresten je dnes scela normální a patří k našemu životu. Ale vše co bylo a je zůstává. Dá se říct: Máme to v krvy.

Dnes na svatbu musí být dotyčný plnoletý, dospělý. Dřív se provdávaly děti a nikoho to nerušilo. Za to se trestala homosexualita, která nás dnes potkává jako část života. Jsou to jen dvě věci z mnoha který se změnily v společnosti. Změny a realita měla už svý důvody. Stejně jako že na 100 holek se narodí 110 kluků. Vše má nějak svůj důvod a jen naše společnost rozhoduje kde jsou naše aktuální hranice v tom co je možný u nás. Akceptance a tolerance rozhodují co připustíme a co trestáme.

Jenom že naše společnost se neskládá už s toho co chceme, co si přejem a nebo co je nutný. Ale s toho co nám předpisují jiný. Jiný jsou ty co si z hranic co jsou daný vydělávaj peníze nebo z nich zvyšujou svojí moc nad lidmi. Je to manipulace našeho života. Ale my se nacháme rádi manipulovat. Nebo posloucháte všechny, úplně všechny strany a rozhodnete pak bez hranic? Ne. Posloucháte určitou stranu. Tu stranu s kterou chcete nejvíce žít, o který si myslíte že vám nejvíce pomůže. A tim se necháte manipulovat. Ale taková je naše společnost. Manipulační. Pak je ale těžký říct kde je pravda. A hranice?

Ty reálně neixistují.

Nechápete? Dívejte. Jaká je absolutní, pravdivá hranice? Napadá jen jedna hranice kterou nezmůže nikdo změnit, jen posunout, a to je smrt. Vše ostatní si děláme podle potřeby realitou a hranicí. A každej z nás má svou hranici jinde.

Když jdete spát, tak zavčete oči a zamyslete se co by jste doopravdy dělaly kdyby jediná hranice co by existovala byla smrt. A pak se zamyslete co to znamená pro společnost. Dá se říct že timto článkem uvádim články směrem politický směr. Váš politický směr.

090306ABCD0020_20 Pac ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Hranice itz 17. 01. 2017 - 08:46