Donald Trump

22. leden 2017 | 15.00 |
› 

Tak sotva Donald Trump vešel do bílího domu jako americkej prezidend, zrušil obamacare. Obamacare byla státní zdravotní pojistka. Prej jí chce Donald Trump vylepšit. Ale kdy to neřekl a proč teda rušit když nemá ještě nic novýho? Když posloucháme zaměstnance hotelů, co vlastní Donald Trump, tak se dá o zlepšení silně pochybovat. Jim platí minimální mzdu za maximální práci. Nestará se o slabý ale hlavně sám o sebe.

Donald Trump říká: "America first." Amerika první. Jenom koukněte na minulost tohoto člověka a vidíte že by měl říkat: I first. -  Já první. Milióny dluhů mu banky musely odpustit aby neskrachoval. Protože jeho investice a projekty nejely všechny. Kdyby to udělal jeden z nás tak jde do vězení. Nejméně mu na doživotí banky seberou vše.

Samořzejně on je pro ameriku a né pro sebe. Jako každý popularista křičí proti věcem co lidem vadí bez toho aby nabídnul pořádný a fungující řešení a to trvale. Chce aby VW platilo miliardy dolarů jako colní daně. Přitom VW má největší svou fabriku né v německu ale v americe. 150 000 američanů pracuje v USA pro VW. Kdo bere teda američanům pracovní místa? říct něco je lehký. Ale co to tak ověřit?

Křičí proti evropě a mazlí se s putinem. Ten dostává skrz tohle chování volnou ruku v evropě. Pozor lidi. Tahle soustava bude velice ... mizerní asi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář