Disinformace radikálů

17. únor 2017 | 15.00 |
› 

 Tak první článek se chybně uložil. Neuložil se vůbec. Celá ta práce na nic. Ale neva. Tak se to sepíše znovu. Sice jinak ale tak je to když se nekopíruje z jiných stránek.

Snad se to dá zase dohromady.

Radikálové jsou jak v levo tak ve středu i v pravo. Ale v poslední dobou řvou hlevně ty v pravo co říkaj že stojí za lidem. A pár jejich propagacích projdem a kouknem kde je pravda a kde výmysly.

Často jsou proti uprchlíkům a na to navazují jejich projevy o nich. Častým projevem je že nám uprchlíci berou práci. Tak podle informací leží nezaměstnanost všeobecně pod 5% a firmy dokonce hlásí že jim chybí tisíce zaměstnanců. Momentální nezaměstnanost leží přitom jen na moc nízké kvalifikace jedinců a nebo nepasující práci. Takže že nám uprchlíci berou práci nejde když pracovníci dokonce chybí. Tim pádem tato propagace se nedá udržet.

Dále se říká že uprchlíci spáchají více zločinů. Když se kouknem na statistiky policije tak uprchlíci spáchají mnohem méně zločinů než tady žijící lidé.

Prej se nepřizpůsobujou. No když někoho diskrimunujete tak se nemůže přizpůsobyt a zůstane sám u sebe.

Prej jsou to teroristi. OK tak pozor na to co propagujem. Teroristi často přichází s tý země kde teror šíří a nebo ze sousedské zemi. Vněmecku to byla RAF, v irsku IRA. A i v poslední době žily teroristi ale teké už léta nebo od dětstvý v zemi kde spáchaly zločin. Dále se často radikaluzují přes internet. Jen velice málo teroristů přijde s utečencema. Takže říct že utučenci jsou teroristi se podstatně nedá udržet. Naopak se tohle téma dá obrátit proti timhle radikálům co tohle propagují. Když po večerech si dělaj bitky s policajtama a děti nemohou spát tak se to dá brát už jako terorizování nezletilích občanů.

A tak přejdem k další věci. Prej utečenci ničí náš majetek. Zajímavý že kameny co hází radikálové patří do chodníku nebo silnice. Tak kdo ničí náš majetek.

Ještě říkaj že uprchlíci zneužívaj náš sociální systém. Tak to musíte taky jinak vidět. Jasně že dostanou sociální podporu. Jsou tu cizí a nic neví. Musí se řeč naučit. Musí si najít práci a možná ještě doučovat aby měli dostatečnou kvalifikaci pro firmy. Než tohoto dosáhnou tak jsou jako každý jiný podporováni státem podobně jako všichni nezaměstnaný.

Zatim radikálové proti uprchlíkům nemaj žádnou držitelnost svých propagovaných věcí. Za to ale udělaj mnoho škody. Poškození cizího majetku. Noční hluk tak aby nemohou nezletilý spát. Nemohou nic dokázat co říkaj a jejich pohled je ireální a velice chybnej.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář