Republikánská strana

21. únor 2017 | 15.00 |
› 

Republikánský strany se znaj spíše z anglije a USA. Ale i v jiných státech se ukazují. V jiným stilu. Republikánská strana je v původu taky demokraticky řízená a spočívá z demokratije. Skrz to že v demokratiji je několik stran tak neni divu že dostává klasická demokratije konkurenci jinýma stranama co se prosadí. Republikánský strany byly dříve liberální a demokratický konzervativní. Skrz léta se to otočilo a republikánský strany se staly konzervativní. Tato změna byla mezi první a druhou světovou válkou.

Nyní stojí republikánská strana za lidma ve státě a tradice. Stojí za to co bylo a klasický přístup k životu. Často šíří republikánský strany kapitalistycký pověsti o tom že s jinýma spolupracovat je špatný pro národ a chtějí posilovat státní obchody.

Když se republikánská strana sradikalizuje tak začne být nationální a opustí demokratickou cestu. Tohle se stává často ve státech kde jsou civilní války. Pak tyto státy pokračují do diktatůry, nebo se vrátí zpět k demokratiji.

Skrz to že republikánská strana zpočívá s demokratije tak má stejný problémy. Dlouho se diskituje a často hraje státní kapitalismus velkou roli.

Jinak hraje lid jako v demokratiji taky velkou roli. Rozhoduje volbama i protestem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář