Přes měsíc utekl

21. únor 2017 | 18.30 |

Je to už více než dva měsíce, co se spustil poplach ve městě za doupětem a taky tak dlouho, co se holky ztratily. Mělybýt ve škole a tak nějak taky jsou. Po prázdninách spustil systém školní řád holek. Doupěti ve městě na veřejnosti neuknikne tolik. Jen systém vše ignoruje. Ale jen povelit a registruje se vše. A tak se holky prakticky učí na dálku. Speciální jednotka z města to už před měsícem vzdala, se dostat do doupěte, a tak zanechali jen kamery na sledování doupěte. I všechny zbraně v města byly zase schováni a život běží dál. Jen se všichni občas jednim okem kouknou směrem  k doupěti jestli se něco změnilo. Těžkou výzbroj holek taky už našli a domnívaj se že holky se nějak dostaly do doupěte než bylo uzavřeno.

Uvnitř se ale už holky měsíc učí a i Rory kouká. Drak, pořád v lidské postavě,  mezitim prohledává systém a Melody ho kontroluje. Její holky si toho moc nevšímaj a dělaj to, co maj pro doupě dělat. Chrání ho před nálezem, když jsou všichni ochránci z doupěte pryč. O dvou dracích se ani nepromluví a ani o samotným drakovi. Jeho myšlenky jsou všude a nikde. To Melody nezná. Něco takovýho nenajde v systému. Alespoň ne v tom, ke kterýmu má přístup. To je její problém. Pořád nemá přístup k celýmu systému. Jako by existoval v doupěti ještě silnější program než je ona.

A co vlastně hledá drak doopravdy. Zadává neznámý slova do systému a nechá vše pod nima hledat. Prokoukne stránky, obrázky, videa a zase je zavře. Jako by někoho nebo něco hledal. Zároveň otevírá zaheslovaný archivy doupěte.

Po večerech holka z města za doupětem prokoukává co drak dělal. Stejně jako Melody.

space_out_girl Snad něco najdu, myslí si.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář