Za dveřma - díl 1

7. březen 2017 | 15.00 |

Drak jde s Rory malou halou v který je lehce slyšet vrčení počítačů v doupěti. Rory: "Jsme pod centrální počítačovou halou doupěte?" "Ano", odpoví drak krátce a jde s Rory dál. Obě holky opatrně za nima jdou. Schovávaj se podél zdi která neni rovná. Drak s Rory po pár metrech dojde k zorvětvění a šáhne rukou na zeď.

S vypínačem rozsvítí víc a jsou vidět sloupy kolem kterých jsou postavený roury. Rory se oblízne a řekne: "Nejsme tu samy." Holky se leknou a kouknou na sebe: Postřehla nás? Myslí si.

RoryMercury_st

Ale v tu ránu vyskočí Alice s pozadí jednoho sloupu s vytaženýma zbraněma. Drak se lekne a trochu zukne. Ale hned se uklidní. Jen je trochu nervózní: "Co tu děláš? Vždyť tu nejsou žádný senzory." A Alice odpoví: "Zapoměl jsi že můj hlavní úkol je hlídat bránu aby se nic nedostalo do systému."  Rory se svou zbraní v ruce je připravená k boji se usmívá. Situace se jí líbí a nekomentuje jí. Necítí nic zlího. Alice dál: "Ano hlídat a já zjistila že to neni jediná brána a že jí za určitých okolností mohu taky používat. Jako ty a nyní i Rory! Tak jsem si myslela proč bych sama nemohla použít jednu z bran a dostat se ze systému do doupěte jako reální člověk." Drak odvětí: "Ty jsi program který dostal postavu." "A možnosti vývoje," řekne Alice a pokračuje: "Neboj se. Melody Miku Hatsume neví o tomhle. Od tý doby co jsme v doupěti samy je divná."

Alice want batle

Holky pozorně naslouchaj. To jsou informace co nikde nenašli a vipadá to že toho bude při týhle diskuzi ještě víc. Tajemstvý o kterých ví asi jen drak, který tu ze všech je nejdýl v doupěti. Tady v tajných chodbách a místnostech, kde nejsou žádný senzory a málo techniky. Nic neni spojený s centálním systémem. Nic neni na mapách doupěte a už vůbec ne obývaný.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář