Erdogan a politický lže

8. březen 2017 | 15.00 |
› 

Erdogan a jeho vlastní politici to neberou s pravdou tak přesně. Vlasně si vykládají pravdu jak se jim to zalíbí a co se nelíbí se umlčí. Propaganda je jeho největší zbraň. A tuhle provozuje s hodně lžema. Tak jako včéra v Hamburku.

Krátce řečeno se stalo co plno němců asi už očekávali. Erdoganův nimistr nepřiletěl aby mluvil o německo-turecké spolupráci a výměn kultur. Ale přijel aby dělal reklamu pro prezidiální systém pro Erdogana kde volenej parlament vlastně nemá co rozhodovat. Tohle ale nestačilo. Dále obviňoval němce že se chovaj jako fašisti. Moment kdo zakázal opozici a hází politiky opozice do vězení spolu s reportérama, ach jo to je Erdogan a ne němci u kterých novináři mohou psát co chtějí. Pokračovalo to tim že se prej němci nemaj mýchat do vnitřní politiky turecka, ale počkat Erdogan přece zatiká německý reportéry a říká že jsou to německý špióni. No musíme Erdogana opravit. Nedávno byl v německu zatčen tureckej špión. Fakt je že to Erdogan s tou pravdou nebere tak jaká je. Reálně. Možná žije v jiným světě ale měl by si uvědomit že jeho stát je v NATO a tim se musí řídit určitýma pravidlama demokratije.

Dodám že jestli plánujete dovolenou do turecka tak pozor. Neberte žádný kameny z pláže a podobně sebou domů. Pro turecko je to kulturní majetek a přijdete za to dokonce na několik let do vězení než rodina zaplátí za vás výkupné. To platí i pro nezletilý. To jako dodadek za to že Erdogan říká že jeho stát je právní stát. Výkupné za svobodu? Kvůli kamenu co leží na pláži?

P.S. A co ty padělky z turecka?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář