Naši hrdinové

16. březen 2017 | 19.00 |
Neberte nadpis vážně. Spíš jako ironiji. Událost u který člověk kroutí hlavou že na něco takovýho je policije hrdá. Ale nejdřív co napsala a čim se chlubila pražská policije:

Městská policie hl. m. Prahy
v úterý

Společná hlídka strážníka a policisty odhalila dívku kouřící jointa

Při součinnostní kontrole kombinované hlídky městské a státní policie se podařilo odhalit dívku, která kouřila jointa. Případ dále šetří Policie ČR.
V pátek odpoledne prováděla kombinovaná hlídka strážníka a policisty kontrolní činnost ve Štefánikově ulici, kde si všimla mladé ženy, která kouřila "jointa", z něhož se linul typický zápach marihuany. Hlídka ženu vyzvala k předložení dokladů a poté k následování na místní oddělení Policie ČR. Protože dívka neuposlechla výzvy a pokusila se z místa utéct, strážník proti ní zakročil a policista jí přiložil služební pouta. Celou věc dále šetří Policie ČR.


Wau jaký hrdinové. Zachránily nás před velkým nebezpečím před zločincem. Sakra kdyby chytli lupiče co okrádá babičky o důchod. Zrovna v praze kde se deně vloupávaj do bytů a kradou by policajti měli publikovat úspěchy tady. Ale tam nikoho nechytí. Že by neschopnost? Tak zatýkaj holku co si zakouřila trávu. Směšný. Za rohem je jiná holka sexuálně obtěžována ale to policajti nemohou šetřit. Holka s trávou je nebezpečnější. A to nemluvim o znásilnění a vraždě. Jaký úspěchy maj tam? To se nepochlubí. Jak taky.

Ale co říct. Posledně jsem takovýho "policajta" trochu inteligentně urazil a ten to vůbec neochopil že jsem tim myslel že je totálně zamindrákovanej debil. Kolega to pochopil a smíchy se neudržel. Ale v pořádku. Za inteligenci nejsou hold asi placeni. Proto měli džív na autech napsáno VB

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Naši hrdinové itz 16. 03. 2017 - 21:14