Za dveřma - díl 3 příchod do země doupěte

23. březen 2017 | 15.00 |

"Draku", začne holka, "ty sám víš že jde o existenci doupěte. Sám si to tu vždy chránil a nikomu pravdu neřekl. A teď sem přivedeš všechny tyhle holky"

"Časy se mění, vše jde dál a někdy padnou všechny armády když se neobnový. A přivedl jsem jen jednu. Rory. Sweet devil Alice to tu nějak našla sama."

"A co ty dvě za váma, co se schovávaj za zdí?" A drak na to jen: "Ty jsou moc zvědavý, chytrý a statečný. Nebo blbý. Podle toho jak se to vezme."

Rory se zasměje a otočí se spolu s drakem a on dál: "Myslíte si že jsem si nevšiml že nás pronásledujete. Že se Alice dostala semka je jediný překvapení."

Alice: "Já použila jen bránu." A holky na sebe kouknou a pak opatrně vyjdou.

Drak na ně: "Možná jste hledaly nějaký hrdiny ale to tu neni. Tohle je jen jedno velký a náhodný kouzlo. Nic jinýho."

Kouzelná holka pokračuje: "Tohle neni jen náhodný kouzlo, tohle je osud." Drak zakřikne: "Čí!? Můj!?" A holka dál: "Ano začal si s tim."

Drak nic nedodá a holky na něj kouknou. O co jde? Co se tu zrovna děje? Ticho.

Kouzelná holka: "Draku! Pochybuju že bys tohle dovolil když by jsi nechtěl. Máš přece celou dobu tu moc vše dělat jako celou dobu."

Holky zase kouknou na draka a Alice řekne: "Já myslela že systém běží automaticky a nikdo zrovna nemá plnej přístup."

Kouzelná holka: "No on nemá jen náladu. OKey, Miku ho porazila ale z vězení mohl vždy odejít." A drak: "Tak tu nebyla Rory."

Holky teď vůbec nechápou. Bylo to vše jen hra od draka?

light cirkel Kouzelná holka v doupěti.

Kouzelná holka pokračuje: "Vy jste si doopravdy nemysleli že doupě postavily lidi od draka? Tahle celá technika, skrytý místnosti a chodby a vlastně celá ta velikost doupěte. Dvakrát větší než ty hory mezi kterýma stojí. Přemýšlejte jak dlouho by to trvalo takhle postavit. A hlavně toho materiálu co bylo potřeba. A kde jsou všichni?"

Holky uvažujou a suohlasí. To neni možný a přeci jen doupě existuje a nikdo mimo draka tu vlastně už není. A i tich ostatních zvířátek nikdy tolik nebylo aby s drakem doupě postavily.

Drak: "No máš pravdu. Když jsem se tu objevil, tak du byla jen díra ve skále. Vlastně jsem se objevil v lese před doupětem. Podobně jako Rory se objevila tady. Náhle jinde, v jiný zemi. Ale to tu vypadalo úplně jinak. Žádný zvířata, žádný lidi ani jiný hbytosti. Jen lesy, louky, potoky a jezera."

 Za dveřma díl 2

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář