Rusko

4. duben 2017 | 14.00 |
› 

Píšem rok 2017 a volíme mír a svobodu pro nás všude kde jsme. Ale je to doopravdy jak si myslíme. Co je v jiných státech? Co je u sousedů? Na západě nic novýho. Na východu ale pozor. V turecku řádí Erdogan s tim že uvězňuje jak se mu zalíbí. V ukrajině se pořád válčí a v rusku vznikl nový zákon pro ženy...ehm promiňte... proti ženám.

Ruský parlament od Putina to jednohlasně odhlasoval (jen jeden byl proti). Dokonce i ženy c tomto parlamentu volily pro tento nvej zákon co mužům povoluje zmlátit svou ženu a to i s největší brutalitou. A nic se jim nestane.

Fakt je ale tohle:

V rusku je DENĚ bito 36.000 žen od svých mužů. S toho kolem 165ti skrz násilý zemře. ZA JEDEN DEN!!! V moskvě bylo v roce 2016 pouze 30 mužů odsouzeno k trestu ve vězení.

Samozřejně se žena může bránit. Teda když má šanci. Nějaký náhrady na poškození života nedostane. A ani rodina jí nemůže chránit. To je totiž trestný. Musí si to vyřídit mezi sebou. Jedno jestli manželé nebo rozvedený a nebo jen přítel. Zákon nerozeznává a každej muž může jednou za rok udeřit. Samozřejně musí být na to svědci že ženu mlátil více než jednou za rok.

Postoj mužů v rusku k tomuhle zákonu ne pozitivní a organizace co ženám pomáhali byly od Putina skoro všechny zakázaný jako špióni západných států. Ženy tak nemaj možnost se na někoho obrátit.

Jinak když muž ženu zmátí častěji než jednou za rok a může se mu to dokázat tak musí zaplatit jen pokutu kolem 1000 Kč.

dragoneye Řekni ne k tomuhle!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář