Zůstanem kamarádi

16. květen 2017 | 13.00 |
› 

Ach je to zase tak daleko. Slyšíš tu větu: "Zůstanem kamarádi." Jo tak jsi zase doslova v háji. Celej ten čas na nic.

Druhá strana tvrdí že to tak neni. No jenže statistika říká něco jinýho. Vždy se odmlčí.

Pár parádních příkladů:

Holka 1: Po roce tajnýho kamarádstvý. Zůstanem kamarádi. Pár dní ani slovo, totální ignorace. Klasika. Nic moc.

Holka 2: Po velký pomoci, hezkých chvílích, dárků. Zůstanem kamarádi. Kontakt žádnej, na telefon a zprávy nereaguje. Po roce se ozve. Ani si mi k narozkám nepopřál.

Holka 3: Zamilovaný, návštěvy, překvápko k narozkám, poznání rodiny. Po roce. Zůstanem Kamarádi. Ten samej rok vyhrožování od přítele. Žádnej další kontakt.

Holka 4: Zamilovaný, návštěvy, překvápko k narozkám, poznání rodiny. Někdy přebraná od jinýho. Zůstanem kamarádi. Kontakt mrzne. Nový vždy ví kdy má být sraz tak se postará o společný výlet s holkou aby se sraz nekonal. První dtě, druhý dítě. Holka zase hldá kontakt a náhodně najde. Po týdnech  reakce. Kontakt spíš míň a náhodnej. Kamarádstvý? Zájem už z jeho stany ne. Neni náhrada za vztah s dětma co neklape.

Holka 5: Pomoc, dárky, podpora a ochrana. Po roce: Zůstanem kamarádi. Kontakt zamrzává když ona něco nepotřebuje. Ozve se když pomoc je třeba a když nejde tak je naštvaná. Kontakt zamrzává pravidelně. Ona ho popisuje u lidí jako jejího nejlepšího kamaráda. On jí jako známost a to jí bral víc.

Holka 6: Po tajným kamarádstvý zahne. Zůstanem kamarádi. Kontakt mrzne.

Je to jen šest různých příběhů ale je mnohem více způsobů. Ale výsledek vždy ten samej. Kontakt mrzne. Často nový přítel nechce aby kontakt byl a nebo holka od začátku kecala že má zájem. A pak se divý že zůstanem kamarádi nejde, že pořád budou konflikty z nějaký strany. Protože chybý akzeptance a pochopení.

Nejde o to zůstanem kamarádi ale o to že často existovala lež a někdo si chce nechat náhradu. Jako u holky 4. Nebo pomocník v nouzi jako u holky 5.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář