Zamilovanej (Tesla)

6. červenec 2017 | 11.00 |

Tak jsem se včéra zamiloval. Každej v rodině očekával že kváknu něco o nějaký holce a ze mě vypadne: Jsem zamilovanej do Tesla, Tesla Type X.

Nový model od Tesla se zadníma dveřma co se otevíraj plnoautomaticky na hóru. Tohle auto nejezdí jen na elektriku ale umí i tančit. Garantije na á let i na baterku auta. Co chce člověk víc. I když za něj ráde minimálně 2,6 miliónů korun (100.000 Eur) tak to nevadí. Tesla je nejlepší auto na světě co jezdí na elektriku. A když s nim srovnámě jiný elektrický auta tak ostatní, i když levnější, mají vždy nějaký velký mínus. Chybějící luxus nebo místo pro lidi je jedna věc. Ale koupit si auto za 1/3 od ceny Tesla Type X a pak ještě měsíšně platit za baterku, plus další poplatky, tak beru raději Tesla a mám na dalších 8 let klid a i dýl.

Mimochodem Volvo prohlásilo od roku 2019 stavět už jen Hybridy (benzín kombinovanej s elektrickým motorem) a elektrický auta. Takže začíná čas začít myslet co si v budoucnosti poříďit.

Osobně jsem zase zamilovanej do toho co nemohu mít. Ale snít můžu. Holka mých snů, teda auto ;-)

Tesla Model typ x má místo až pro 6 lidí plus řidiče. Rychlost je 250km/h a dosah variuje podle baterky okolo 450 až 560 km. Což je mnohem dál než jakškerá jiná auta na elektriku.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář