Moc milej

4. září 2017 | 13.00 |

Člověk si nic nemyslí, nevině mluví s kamarádkou a směje se. Nic netuší co za chvíli přijde. Oh draku kdybys to věděl. Pokec jako vždy. Pozvánka na jídlo jak tak už dlouho. Pokus a sranda. Jenže tentokrát ta sranda změní neočékavaně směr. Drak dostane jinou odpověď jak obvykle. Žádný ne, žádný jindy, žádný úsměv. Tentokrát slyší: "Ty to nevíš?"

- "Ehm, co?"

- "Mám přítele, tady stojí. Promiň. Já věděla že jsem chtěla čas. Ale jsi moc milej. Já vím když jsem se koukala na ty s kterýma jsem byla tak to bylo všichni hajzlové a že jsi mi moc pomohl....."

Aha moc milej a proto ne. Grázla jo a hodnýho na vybrečení a kopání. Ne, s drakem už ne. Další hodiny bylo ticho, žádná komunikace, žádný posmívání a legrace s drakem. Tomu vrtá v hlavě jen to "moc milej". Moc milej - moc slabej? A proto pro draka žádná holka? Grázl - silnej? A proto jakou chce taky dostane?

I když tohle zamítla s dodatkem že nedělám nic špatně vidim že paradoxní výsledek mluví za totu teoriji. Nejsem druhý volení nebo jen dobrej na špatný časy a pomoc a pak čau. Ne, na to mám hrdost. Už jednou jsem řekl holce že použitý zboží neberu. Asi to nestačí.

Itz mi někdy - někde psala že má podobný problém s lidma s rozhodnutím že se chce starat více o sebe, být více egoistická. Nevim jestli se jí vede, jestli jí to jde. Ale je to hodná holka s kterou je legrace a nezradí kamaráda. Jakou cestou poletim já ještě nevim. Ale pomoc, kamarádstvý, přátelstvý, to se změní, to se musí změnit. Jsem sám (jen rodina - mamka, brácha, babča atd. při mě stojí). A skrz to mi nemusí nikdo jinej litovat. Hlavně nejsem nikomu něco dlužen. Spíš naopak.

Fakt je že ta věta s tim moc milej byl úder co seděl. Tak si teď nestěžujte.

Draj_oci2 Článek byl dodatečně upraven.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář