Všude

8. září 2017 | 13.00 |

V práci se nemaj zneužívat počítače pro jinou práci než jsou konfigurovány. No nemaj, ale můžou si myslí nadřízený. Už jsem zvyklej že standartně lítaj laptopy ne u jejich servru ale u SUN, našeho zentrálního servru. Jenže tentokrát nestačí ani to a vidim je poletovat i u našich onchodníků. To snad ne. Pak nemaj výb věčně rozbitý. Že jim chybý terminály za to já nemohu. Já je nerozbíjím. Ale vše opravit nejde.

Už teď dostala SUN nový prozrsor a běží s pěti. Šestý ještě se ještě testuje ale rychle se přehřívá. By chtěl chladit vodou ale doufám že nikoho nenapadne vylejt kýbl vody. Stačí že si systém chytí častěji virus. To je tim že pořád někdo nechává někde otevřeno nebo si přinese na USB-šku něco do firmy.

Na hóře to nikoho nezajímá. Na co maj experty. Jo několik? Kde? No tak neni divu že i počítače na hóře si dělaj co chtěj. Vypůjčenej administrační počítač se skouší množit se sekretářkým. Nebo naopak. Těžko říct. Pokaždý se uzavřou prostory, odpojí ze sítě a nikdo se k nim nedostane. Už aby byl víkend. Počítám hodiny a vím že příští týden mě čeká to samý.

Ale rychlá konfigurace nových terminálů funguje alespoň trochu. Zapnout a vypnout. Kde ty terminály firma bere by mě zajímalo. Každý má totiž jiný základní konfigurace a jiný řeče. Chybý už jen Klingónsky a vítám se v StartTreku

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář