Propaganda vs Pravda a IS

21. září 2017 | 14.00 |
› 

Víte kde je rozdíl mezi propagandou a pravdou? Jasně. Pravda bolí.

Fakt je že v propagandě se ukazuje a říká jen to co pasuje, což s pravdou tolik společnýho nemá. Hlavně ne u věcí co jsou velice komplikovaný jako politika a ekonomika.

Reklama je taky něco jako propaganda. Výrobci říkaj že jejich věci jsou lepší než ty tich druhých. A u politiky to máme taky tak. Hlavně když se blíží volby tak se hodně přehání a od radikálních stran dokonce i lže. Něco se řekne a hned z jednoho zločince jich je tisíce. Z jednoho islamisty celá armáda. Radikální strany se tak chtěj posilovat a doufaj že nevidíme kde jsou doopravdy naše problémy. A naše problémy jsou že se nestaráme o naše vlastní chyby a problémy ale strachujem se co by mohlo možná přijít. Lidi možná neznamená že je to fakt. A hlavně otočte to. Když se kouknu na zločiny tak tyto se nekonej skrz cizince ale skrz ty co se u más narodily.

Naopak se dá taky říct že si každý stát pěstuje svoje radikály sám. Skrz diskriminaci, falešnou propagandu a intolaranci. Politici nám to i předžívají tima falešnýma kecama který ještě věříme protože nenáme čas se na to kouknout ze všech stran. Ale tady etika se na to podívá a informuje ;-)

V německu, belgiji, franciji, španělsku, angliji i americe jsou a byly všichni teroristi a islamisti narozeni v tichle zemích a nebou v sousední. Byli to sousedi už od dětstvý a ne nějaký co před nedávnem jako utečenci přijeli. A víte že největčí islamistickej a radikální území leží v evropě. Na balkánu, kosovo a albánie. Tam se propaguje idelogije islamistů na dovolený celých rodin. EU podporuje třebas kosovo v nezávislosti.

Ale politici jen kecaj že teroristi jsou uprchlíci ze sýrije. Ale kdo utíká? Nikdo kdo je pro IS ale jezidi, což jsou něco jako křesťany, ateisti a všechny co věří v míru islámu.

Teď když IS bude rozdrtěn by jsme to měli ukončit s čestí. Ty radikálové budou převážně bojovat až do smrti. Ale ti co byly obětí propagandy, lžema a falešnýmy sliby by jsme měli přivítat zpět a ne je těžce trestat. Nezletilý holky trestat smrtí protože jim milej nakecal božský život neni správný. Irák by je měl poslat zpět do jejich zemí, jejich země by je měly vzít zpět a psychologicky podpořit, trauma co falešnou propagandou vyléčit a zároveně lidem pravdu ukázat. Pravda je že máme my tu čest boží co IS sliboval.

Jenže tohle politici nechtěj říct. Raději lžou jako ti radikálové místo toho aby myslely na budoucnous nás všech. Protože nechápou že záchrana jednoho člověka může změnit celí svět.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Propaganda vs Pravda a IS romča 21. 09. 2017 - 14:41
RE(2x): Propaganda vs Pravda a IS etika 21. 09. 2017 - 23:08