Fakt a populismus

22. září 2017 | 14.00 |
› 

Fakt a populismus jsou si tak rozlišný jako voda a oheň, pravda a lež. Nepasují. Fakt je že oproti mínění plno lidí nejsou lidi hloupí. Naopak. Převážně jsme velice chytrý ale je tho tolik že si ulehčujem život tim že se ničim pořádně nezabýváme a posloucháme raději lidem který nám předstíraj že se pořádně informovali. Jenže jakmile jde o ekonomiji a politiku tak každý říká jen to co mu vyhovuje a kde lidi naslouchaj. Skrz to vzniká ale režim populismu a propagandy. Ale ne 100% pravdy.

Jenže vážnější je že nás takhle vedou hlupáci a psychopati. Pár aktuálních příkladů:

Trump je podnikatel a rozumý jen tomu. Na politický straně je hloupý a jako velkej podnikatel je to psychopat kterýmu záleží jen na sobě.

Putin bývalý pracovník KGB, bývalý tajný služby v rusku. Politicky chytrý ale zároveň psychopat co likvyduje veškerou konkurenci a jen on je důležitý.

Erdogan, politik malí radikálný politický strany co se vypracoval. Chytrý je, ale konkurenci likvyduje. Psychopat kterýmu záleží na sobě a propaguje svůj islám, svůj stát.

Kim Jong-un vládce severní korei je totální psychopat. Nejen že nechal zavraždit svýho polobratra a popravit svou manželku, ale i plno lidí co patřily k opozici nebo mu 100% nenásledovaly. Sám ale propaguje že třebas jeho bratr nebyl zavražděn ale umřel scela normálně. Hloupej neni. Studoval úspěšně v evropě.

Tohle jsou pčíklady velkých osobností ale my tu máme taky takkový. Hlavně když se blíží volby tak je často slišíme. Momentálně hodně v německu. Říkaj si alternativa pro německo (AFD), ale jediný co je alternativní je jejich pravda. Žádný fakta ale jen populismus. A věří si. Věří si protože jsou to takový ještě malí psychopati co si myslí že nás hloupí lidi musí výst.

Rádi napište kde vidíte propagandu. Klidně to proberu

Souvislící první článek: Propaganda vs Pravda a IS

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář