Dvě věci 17.-18.6.2008

18. červen 2008 | 09.20 |
Že mám divoký, divný, brutální, nechutný ale i zajímavý sny to vim ale tohle mě fakt dostalo.
Než jsem se vzbudil tak jsem ani nevěděl jestli je to realita nebo ne. Docela jsem to bral za realitu. A co se mi zdálo?
No byl to rozhovor s mou mamkou. Vlastně jsem se bavil sám ze sebou a druhou pozici převzala moje mamka na čem je zase jednou vidět kdo mi vlastně nejvíc vždy pomáhal a pomáhá. No a co to byl za rozhovor?
Zajímavej a překvapující. Šlo o holky a jejich problémy. Já na to šel ze stany kluků a mamka ze strany holek (i ldyž jsem to byl taky já). Nevim proč šlo zrovna o téma menstruace a vložky plus vše kolem ale ani mě to nezajímá když mi to pomůže alespoň trochu chápat a zmírnit se oproti holkám. Nějak jsme přišli na téma holky. Jasně mamka to docela často začně protože nějak to s kamarádama u mě od puberty nejde a jediný co tak mám je na četu. Podle ní potřebuju holku a to rychle a samosřejně taky za každou cenu. Já z mý stany zase odpořim že se skoušim tomu nějak vyhnou. Skrz t se dostanem někdy na jiný téma. Tentokrát to šlo po krátké diskuzi o online seznámení směrem chápání chování holek u téma menstruace a vložky.
Bavili jsme se o citech a nepříjemnosti. Samozřejně i o typech vložek a jak se nosí. Jestli jsou pohodlný nebo nepříkemný. K tomu taky přijdou i kalhotky, panty, tanga atd. Vlastně velká diskuze o velkým tématu. Já jako vždy zkoušel najít možnost jak vy se taková situace dala zlepšit což samozřejně nejde protože jde o tělo a hormony. I tak šla diskuze vesele dál. Přebrali jsme všechny téma kolem vložek, spodnim prádle, náladě, prostě všechny problémy co tak kolem toho existují a chlapi ani netuší. Bavili jsme se i o tom jak bych se já asi tak cítil kdybych byl v tý pozici (holkou). Jasně že nechyběl odemě komentář jako klidně bych to bral a později i že bych byl docela hnusná holka. Ale pokaždý jsme se rychle vrátili k hlavnímu tématu a já pomalu zjisti že jedno kolik toho teoreticky vim tak nikdy nebudu přesně vědět co je to za pocit a že bych to měl brát jaký to je a místo toho chytře házet návrhy k zlepšení bycu se měl alespoň trochu sebrat a holku vzít raději do náruči protože kecy v ten moment nepomáhaj hlavně když jí to je nepříjemný.
Bylo to tak reální že jsem to nebral ani jako sen. I tak se mi trochu zase jednou ujasnilo že se chovám častěji mimo a nevhodně.
Tohle je hlavně dotaz pro holky (ženy), jestli by nenapsali jaký názor k tomu oni mají. Nebo jak se cítí v tu dobu. Vlastně cokoliv okolo menstruace, vložek a vše co k tomu patří.

P.S. Eventuelně tu budu ještě dopisovat když si vzpomenu o co vše přesně šlo;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře