9. Dubna

9. duben 2008 | 21.33 |
No mám sice ještě dovolenou ale už nejsem v čechách. Přijel jsem teprve v Pondělí po 18:30 hodin. No jel jsem skoro 10 hodin z Mariánských Lázní do Hamburgu. O 2 hodiny dýl než normálně. A ten důvod? To byl že u Hanoveru políbil jeden náklaďák druhýmu prdel a ten měl naložený sklo který na dálnici rozsypalo. To bylo střepů Další náklaďák samozřejně brzdil, otočil se a nějak si roztrhl celou stranu čim si vyložil kus nákladu. Jestli tam bylo ještě více tichdo dlouhých vozidel nevim. Nekoukal jsem se. Záchranáři to tam už uklízeli. I tak jsem na 7-8km potřeboval více než dvě hodiny a poznal jak řidiči zmatkují.
Jinak trochu dál se políbili 4 normální autíčka, ale kvůli nim jsem nemusel už stát. I tak auta si mohli odepsat.
Ale jdem k tomu co mi bylo důležitější:-)
ČECHYYYYY........ OK nebudu to přehánět. Je to všude stejný:-D Je to tak. Jedno kde bydlíte má to svoje dobrý ale i špatný strany. Jenže zdravotně mi dělaj čechy líp a miluju ty silnice tam (ne ty díry).
No prvního dubna, takže na apríl jsem tam vyrazil a to docela opožděně (jen o pár hodin). Ale podle výpočru bych dorazil ještě téměř v pohodě tak kolem 22:00 hodin. Pche. Zapomeňte. Místo toho abych jel na Lipsko tak jsem si to trandil na Kasel:-D Hele že jsou asi tak pár set kilometrů od sebe to jako nevadí, jo ale vadí. Stálo mě to hodinu a půl plus 20 litrů benzínu navíc:-( OK pak jsem dorazil na přejezd kterej jsem chtěl a zapoměl jsem na dálniční známku. Tak dolů z dálnice a do Ústí nad Labem kde jsem se cestou tam stratil. To mě zdrželo jen o 30 minut ale musel jsem dolejt ještě 10 litrů benzínu. No projížděl jsem dál vesnice až do Ústí a divte se, plno benzíbek bylo zavřen už v tu dobu. Naštěstí jsem našel jednu schellku kde jsem si koupil tu známku na týden za 220Kč. No koncem jsem se dostal na cíl až po půlnoci a propálil o 30 litrů benzínu víc než bylo v plánu a přijel míma "skratkama" o 2 hodiny pozdě.
Co jsem dělal v čechách vám napíšu příště;-)
Jo a jinak dnes jsem se flákal i když to nebylo v plánu:-D Ups. Stane se;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře