Zbláznil

24. červen 2008 | 16.00 |

Asi jsem se zbláznil. A proč? No protože mi umřeli tento měsíc už dvě kamarádky. Kdo tu čte pravidelně, tak to ví. Ale začnu od začátku. V sobotu o půlnoci sem dostal zprávu, že zemřela Lenka. Dlohodobá kamarádka, s kterou jsem na začátku i chodil. V tu noc jsem už nespal. 3, 4x sem zkoušel usnout, ale prostě to nešlo, tak sem šel s ňouťasem na net a přemýšlel co dál. Trochu jsem se brouzdal a myslel na ty dvě kamarádky co zemřeli. Po chvilce jsem se rozhodnul jít najít nějakej kostel a kouknout se na netu, kdy mají bohoslužbu v neděli. Tak sem se koukal. No co říct než, že jsem ateista, nevěřim v boha a proč sem i tak hledal kostel a kdy tam je bohoslužba, vám taky nebudu vysvětlovat.
No jinak sem v neděli sundal vlajky a dal na auto černý šátek, který vlaje teď na anténě a já sám chodim celej v černým a mám draky kolem krku. Ale to už jsem tu vzdělil.
Teď v pondělí mi k večeru úplně trhlo vedení. Ne jen, že jsem totálně mimo a je mi vše někde jinde - nezajímačka - ale i co je s mým životem, mě nezajímá. Jakoby před mýma očima vyprchal, utek. Poslouchám pořád dokola celý album ENOMINE a tu písničku Alles ist eins co jsem vám tu přeložil. Enomine jedná o konci světa. To jen aby ste to věděli.
Naštěsti, k mý smůle, nemáme ani kapku alkoholu doma. Alespoň ne po ruce. I tak to není poznat. Chovám se tak.
Jo ještě něco. Co jsem teď v pondělí večer přicházel domů (po půlnoci), tak vidim ježka jak běží přes trávu. Šel sem k němu, tak zastavil a já si s ním mluvil. Neodpovídal, což mi bylo jedno, a tak sem se s nim domluvil, že ho otočim na záda. No, jen já sem to rozhodnul, proto se dělal těžkej. Tak sem vzal malou kytku a lochtal ho na nose. Nesmál se tak sem ho zase chtěl otočit na zadá, abych ho pošimral na břichu. Sotva sem ho měl na zádech, tak ze sebe udělal kuličku tak krásnou, že by se s ním dalo hrát něco z míčových her. Nejlépe házená:-D
Ale dál. Jako tak schovanýho jsem ho nemohl lochtat na břiše, tak sem ho otočil zase na spátek. Jasně, že sem s nim celou dobu mluvil, tak sem pokračoval. Pak sem se ježka zeptal, jestli je kluk nebo holka a zase neodpověděl, a proto sem ho začal ozdobovat kytičkama. Když jsem byl hotovej, tak jsem se s nim rozloučil a přál mu ještě hezký večer.
Jestli tak budu pokračovat, tak nevim, jak dopadnu. Jo a ze skoro 60ti lidech, kteří to vědí, reagovalo jen celých šest a jen jedna nabídla pomoc. No 9 to ještě nečetlo. A no dál raději nic už.
Hold se zbláznim. Doufám, že to bude důkladně a na vždy.

P.S. Když se to mamka dnes ráno o tom ježkovy odemě dozvěděla, tak řekla jen: "Booože".

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zbláznil ... 25. 06. 2008 - 16:02
RE: Zbláznil etika 26. 06. 2008 - 02:06
RE: Zbláznil ... 26. 06. 2008 - 17:01