29. března (Nový začátek)

30. březen 2008 | 11.00 |
Nový začátek spočívá prý z konce něčeho starýho a u mě toho skončilo hodně. Nedávno mi smazali na lidé.cz fórum (Ve Vzpomínkách - Znásilnění a vražda) a včerejší sobotu byl i můj poslední pracovní den který jsme tak trochu oslavili.
Ale začnem od začátku ne? Jasně ale pomalu;-)
Důvod proč jsem semka přišel je jasný, už je tu napsanej. Jasně že bych mohl zakládat fórum znova ale jakej to má smysl když ho někdo zase smaže jenom kvůli tomu že se mu možná nelíbí a nebo nemohu se držet toho pravidla tam pořád něco psát. Hej je to složitý a náročný téma, k tomu i smutný. Ale to hold někteří nechápou. Něco pozitivního to ale má. Mám úžasně bezvadnou kamarádku která psala na bonzuje a aktuálně na pise. Zapomeňte že vám řeknu kde přesně píše. Ale díky ní jsem přišel taky tady na to tady psát v klidu a na to že lidi co chtějí sem mohou taky v klidu pobýt.
Jdem k tomu co bylo včéra. No od 8:00 do 19:00 jsem ještě pracoval. Bylo to jako vždy ale pak jsme nejeli domů ale na party. Rozloučil jsim se na četu - stejně tam byla už jen jedna kamarádka - a odjel na tu párty. No co jsem pyl? Nevěděl jsem to až do tý doby co jsem viděl že mají Staropramen a tim pádem to bylo pro mě jasný:-)
Celkem jsem si toho večeru užil a doma jsem byl tak kolem jedný, tak celkem v pohodě. Jo a než skončim prozatim tak minulej týden jak byli velikonove tak jsem z pátku na sobotu přespával v práci. No neměl jsem náladu se šrotit ještě víc. V ten pátek jsem pracoval už od sedmi ráno d desíti večer a musel v sobotu v osm ráno zase začínat tak jsem si řekl že si schrupnu v práci.
Tak timto zatim čau a zkusim co nejrychleji dát tyto stránky do toho co reprezentavolo moje fórum dříve. Jen lépe. Z různýma rubrikama.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 29. března (Nový začátek) vlčice 30. 03. 2008 - 12:28
RE: 29. března (Nový začátek) maruš 09. 04. 2008 - 09:47