Mirusch (Andy)

19. srpen 2008 | 16.30 |

Tak Mirko, chtěla si to, tak to máš mít:-D A ne, že si budeš stěžovat;-)

Mirku znám tak dva roky už. Poznal sem jí skrz její kamarádku Janu. Na Mirce bylo a je zajímavý, že mě moc nemusela. Možná jí vadí, že mě nechápe. Ale tak nějak sme se skamarádili a důvěřovali si. Hlavně já jí důvěřuju do dnes. Díky tomu, že jí nesedim, tak se nebojí mi říct, co si o mě myslí. Když sem něco zvoral, tak projevila to svoje. Jo i nadávky. Jedna s toho mi zůstala viset. To bylo, když mi řekla, že sem čůrák. Nikdy mi nic nepředstírala. A jednu dobu se semnou ani nebavila. Tak před rokem jsme přišli nějak na téma láska a pak i ja a láska. O mým názoru projevila taky bez váhání, že je to blbost. Nějak mě přesvědčila to změnit. Zkusil sem to zase s láskou. Jasně, že sem to hned přehnal:-D I ona mě párkrát přizemnila. Dost často máme rozhovor jen pro nás dva. Nevim, čim to je, že málokdy máme téma pro všechny, pro veřejnost.
Je to hodná holka a hezká k tomu. Blbá neni a to je poznat. Kamarádi se s ní pobaví a zasmějou. Nejvíc se mi líbí, že mi dala šanci s ní kamarádit a i když sem občas udělal blbost, za kterou mi vynadala, tak to drží dál. A nejen u mě. Lidi si jí musí vážit, protože ne každý je upřímný a přesto, že ten druhý jí nesedí, s ním kamarádí. Člověk s ní může o dost věcech mluvit bez toho, aby se bál, že to proti jednomu použije.
Víte, že ani nedá na to, co jiní říkaj, dokavať se nekoukne jak vypadá druhá strana. Pak teprve rozhodne, co je pravda a komu kolik bude věřit. Ale, když na to dojde, tak stojí za přáteli.
Jedno musim ještě říct, lidem co o ní špatně mluví. Možná by jste si měli vyslechnout i její stranu. Nepoužívá výmluvy toho stylu, že nic neudělala. Víte, ona se do vašich vztahů taky nemotá, tak se nemotejte do těch jejích. Když na ní žárlíte, tak se koukněte proč. Odpověď je lehká. Je lepší než vy, protože je upřímná.

P.S. Eventuelně tu budu dělat ještě nějaký změny nebo doplňovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře